26.04.2022 PC Hocası Sistem Toplama Rehberi

mustafabey555

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Dostum yogunluktan dolayı olur öyle şeyler. Merak etme parana çökmez sinerji :)
Parama çökmese bile indirimli kasayı alamamış oluyorum. Birdaha stok açıldı yine alamadım para çekildiği için. Her türlü mağdur oluyoruz yani. 1 saat telefonun başında beklemem de ceremesi oluyor.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Mağazadan alan arkadaşlar varsa foto atsınlar anlık :D

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Hocam para çıktı sonra değişik bir hata verdi. Ama tabi saat belli. Siparişlerimde de sipariş gözükmüyor. Kart da ayrıca internet alışverişlerine açık. Telefondan aradım sinerjiyi ulaşamadım. Bakalım yarın inşallah mağdur etmezler. @OceanLaB
Merak etmeyin hocam onlar da direkt görmez ama pos şirketi ile iletişime geçerler her şey çözülür. İçiniz rahat olsun, aynı anda çok sipariş gelince pos şirketine giden yanıtlar karışabiliyor.

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
foruma özel almak isteyenlere bir konu mu açılacak bu konu altında mı başvuru yapacağız acaba

hakkiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın :)
Abi teşekkürler sonunda aldım. Allah razı olsun. Valorant test niye yapmadın :D Şimdi monitor kaldı F/P bu sistemene yakışır önerin?
Ayrıca bir arkadaşa bunu almayı düşünüyoruz en fazla 5k bandında ne alabiliriz tavsiye önerin var mı?

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Ya ben hâlâ sepette ödeme yap kısmında sayfa yeniliyorum. Meğerse fiyatı yükselmiş ya 1 saat uğraştım mobilden hızlı yapmak çok zor alamadım. Screenshot da atılmıyor buraya göstereyim ben hâlâ sepet sayfasında ödeme yapa tıklıyorum

Tolgahan soysal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Sinerji Bilgisayar ile yarın saat 17:30'da yeni sistem toplama rehberi yayında olacak. Smokinli bir sistem merak etmeyin. Fiyatı parça özelliklerine göre inanılmaz iyi. Satış ise saat 18:00'da açılacak. Yani videoyu yarım saat erkenden izleyip, sonrasında ürünü satın alabileceksiniz.

• Webe özel stok adedi: 70
• Mağazaya özel stok adedi: 30

TOPLAM: 100 stok (100 stok bittikten sonra kampanya sona ereceği için, fiyat kademeli olarak artacak)

FORUMA ÖZEL SİSTEMİ AYRICA ALABİLECEK MİYİZ?

Evet alabileceksiniz. Forum kullanıcılarına toplam 10 adet stok ayrıldı. Bunun 5 tanesi İstanbul'da yaşamayanlar için online satış olacak. Diğer 5 tanesi de İstanbul'da olup ürünü gidip alabilecekler şeklinde hazırlandı.

Foruma özel ürün satışı 27.04.2022 tarihinde yapılacak. Yine kriterler şu şekilde;

1-) Foruma katılım tarihi eski olan önceliklidir.
2-) Forumdaki mesaj ve konu sayısı daha çok olan kişi önceliklidir.

PC Hocası Forum'a ne kadar çok katkınız olduysa, o kadar çok bu ürün ve sistemlerden faydalanma imkânına sahip oluyorsunuz.

Dip Not V1: Sinerji Bilgisayar mağazaya özel kredi sistemi de getirmiş. Yani kredi kartı kullanmadan, ürünü mağazada kredi çekip de alabiliyorsunuz. Bu da ilginç bulduğum bir ayrıntıydı paylaşmak istedim.

Dip Not V2: Stok sayıları gerçek ve beyan neyse o şekilde satılmak zorunda arkadaşlar. Erkenden bilgisini veriyorum ve elimden gelenin "EN İYİSİNİ" yapmaya çalışıyorum. Bizim yanımızda olan ve destekleyen arkadaşlar her zaman önceliğimizdir. Yeter ki her şey şeffaf olsun. Bunu da gerek forumdan, gerek videodan en detaylı şekilde paylaşıyorum.

Hadi hayırlı olsun..
Bu kredi kartsız taksit işlemi parçalar içinde geçerli mi ?

Damacan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Hocam bu forum özel için sistem ne zaman açıklanacak? Bu arada açıklanmadıysa talibim İstanbul dışındakine.

Son düzenleme:

Reach

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ya ben hâlâ sepette ödeme yap kısmında sayfa yeniliyorum. Meğerse fiyatı yükselmiş ya 1 saat uğraştım mobilden hızlı yapmak çok zor alamadım. Screenshot da atılmıyor buraya göstereyim ben hâlâ sepet sayfasında ödeme yapa tıklıyorum
stok bitti hocam denemeyin boşuna fazla çeker falan şimdi 13k

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Foruma özel stok bir gün sonra denilmişti yani Çarşamba günü konusu açılır herhalde

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Selamlar arkadaşlar,

Sinerji Bilgisayar ile yarın saat 17:30'da yeni sistem toplama rehberi yayında olacak. Smokinli bir sistem merak etmeyin. Fiyatı parça özelliklerine göre inanılmaz iyi. Satış ise saat 18:00'da açılacak. Yani videoyu yarım saat erkenden izleyip, sonrasında ürünü satın alabileceksiniz.

TOPLAM: 100 stok (100 stok bittikten sonra kampanya sona ereceği için, fiyat kademeli olarak artacak)

Evet alabileceksiniz. Forum kullanıcılarına toplam 10 adet stok ayrıldı. Bunun 5 tanesi İstanbul'da yaşamayanlar için online satış olacak. Diğer 5 tanesi de İstanbul'da olup ürünü gidip alabilecekler şeklinde hazırlandı.

Foruma özel ürün satışı 27.04.2022 tarihinde yapılacak. Yine kriterler şu şekilde;

PC Hocası Forum'a ne kadar çok katkınız olduysa, o kadar çok bu ürün ve sistemlerden faydalanma imkânına sahip oluyorsunuz.

Dip Not V1: Sinerji Bilgisayar mağazaya özel kredi sistemi de getirmiş. Yani kredi kartı kullanmadan, ürünü mağazada kredi çekip de alabiliyorsunuz. Bu da ilginç bulduğum bir ayrıntıydı paylaşmak istedim.

Dip Not V2: Stok sayıları gerçek ve beyan neyse o şekilde satılmak zorunda arkadaşlar. Erkenden bilgisini veriyorum ve elimden gelenin "EN İYİSİNİ" yapmaya çalışıyorum. Bizim yanımızda olan ve destekleyen arkadaşlar her zaman önceliğimizdir. Yeter ki her şey şeffaf olsun. Bunu da gerek forumdan, gerek videodan en detaylı şekilde paylaşıyorum.

Hadi hayırlı olsun..
Hocam psu ve kasa markasını ilk kez duydum güvenilir mi?

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Selamlar arkadaşlar,

Hadi hayırlı olsun..
Sistemin gelmesi ne kadar sürer bayrama kalırsa sıkıntı olmasın

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Hocam elinize sağlık çok iyi fiyatlı bir sistem olmuş cidden. Bir de bayrama özel giriş-orta seviye sistem gelse öyle güzel olur ki...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri