2X16 Ram Dual Olur Mu

Lordboromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
iyi forumlar kingston fury beast 2x8 3200 mhz ramlerim var bu ikisini satıp 16x2 gb ram alırsam performans olarak artış olur mu 2x8 gibi dual olur mu acaba ona göre şundan 2 adet sipariş vermeyi düşünüyorum

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Dual olarak aynı kutuda ikli ram çubuğu şeklinde hazırlanmış olan modelleri seçerseniz. Uyumsuzluk riskini ortadan kaldırırsınız.

Anakartta kılavuzda gösterilen yerlere takarsanız zaten dual çalışacaklardır.

Yukarıda DDR4 3200 mhz, CL 16 için dual Ramlar.
Apecher de var.
Corsair, Kingston da mevcut. Bu ikisi de değerlendirilebilir.

KS

Lordboromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Dual olarak aynı kutuda ikli ram çubuğu şeklinde hazırlanmış olan modelleri seçerseniz. Uyumsuzluk riskini ortadan kaldırırsınız.

Anakartta kılavuzda gösterilen yerlere takarsanız zaten dual çalışacaklardır.

Yukarıda DDR4 3200 mhz, CL 16 için dual Ramlar.
Apecher de var.
Corsair, Kingston da mevcut. Bu ikisi de değerlendirilebilir.
tamam hocam dediginiz gibi oluyorsa alacam teşekkür ederim 4 ram slotum var zaten 1 ve 3. slotlar dual olarak görünüyor

Aynı RAM'den iki adet almak yerine 2x16 set almanızı öneririm, çipler vs. farklı gelebiliyor aynı modellerden iki adet alınınca.
anladım aynı kutu almam gerekiyor o zaman teşekkürler hocam

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
473
elinizde 2x8 varken 2x8 daha ekleyebilirsiniz aynı model marka sürüm olacak şekilde kutusundan numarasına bakın. aynı yerden almaya özen gösterin. 4x8 olur böylece

KS

Lordboromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
elinizde 2x8 varken 2x8 daha ekleyebilirsiniz aynı model marka sürüm olacak şekilde kutusundan numarasına bakın. aynı yerden almaya özen gösterin. 4x8 olur böylece
4x8 yapmak yerine 2x16 pyapsam daha performanslı olmaz mı dual oluyor mu onu soruyorum hocam ben

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri