Öneri 3.500-4.000 TL Arası Monitör

Mert Smoke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Arkadaşlar merhaba. Bütçe olarak 4000 TL var. Monitör arıyorum 144hz IPS monitör önerileriniz varsa alabilir miyim ?

KS

Mert Smoke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
evde değilim şuan ama merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim
Herhangi bir ölü piksel, ghosting, ışık süzme sorunu çıktı mı ? Birde hangi siteden aldın öyle bir sorun çıkarsa iade işlemide sıkıntılı geçiyor belki duymuşsundur hocam.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Herhangi bir ölü piksel, ghosting, ışık süzme sorunu çıktı mı ? Birde hangi siteden aldın öyle bir sorun çıkarsa iade işlemide sıkıntılı geçiyor belki duymuşsundur hocam.
attığım siteden aldım kutuyu vs.. açarken hep video çektim garanti olsun diye öyle ghosting ölü pixel vs.. sorun yaşamdım memnunum.

sadece gidip 10k lık monitörlerle karşılaştırmamak gerek siyah ekran açtıgımda mesela kenarlardan beyazlık geldiğini görebiliyorum ama oyunda belli olmuyor yani çok rahatsız edici bir şey değil
güzel monitör tavsiye ederim o bütçeye zaten başka kaliteli 144hz ips yok

KS

Mert Smoke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
attığım siteden aldım kutuyu vs.. açarken hep video çektim garanti olsun diye öyle ghosting ölü pixel vs.. sorun yaşamdım memnunum.

sadece gidip 10k lık monitörlerle karşılaştırmamak gerek siyah ekran açtıgımda mesela kenarlardan beyazlık geldiğini görebiliyorum ama oyunda belli olmuyor yani çok rahatsız edici bir şey değil
güzel monitör tavsiye ederim o bütçeye zaten başka kaliteli 144hz ips yok
Anladım teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri