3 Yıllık Game Pass Ultimate (950 Tl)

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
499
Öncelikle hala bu aboneliği yapmamış olanlar için hala yapabildiğimizi söylemekten mutluluk duyarım. Biraz sancılı oluyor sadece.

Sevgili oyun dünyası günlüğüm,

Bugün artık kalıcı kütüphane dünyasına veda etmiş bulunmaktayım. Yok hayır hayır henüz veda etmedim. Mevcut kütüphanelerim duruyorlar. Tabii Game Pass'e gelmeyen oyunlar da olacak elbette.

Ve 3 yıllık Game Pass Ultimate üyeliğim hayırlı uğurlu olsun (950 TL). Evet, geçen ay yapsam 585 TL idi. Gerçi geçen ay da param kalmadı ki oyunlar zam yiyecek diye zam yemeden onu al bunu al derken. Yeni oyun fiyatlarını görünce ürktüm ve aradaki 365 TL fiyat farkı artık önemsiz görünmeye başladı. Bu yüzden hiç pişman değilim (zararın neresinden dönsek kârdır).
Bir oyun olmuş 1000+ TL fiyatlara. İndirim mi? Yok bu fiyatlara indirim de kurtarmaz. %20 mi, %30 mu? 1200 TL oyuna %50 gelse bile pek akıl kârı değil bu ortamda.

3 yıllık abonelik alırken bir de komik şekilde yaşadığım problem "kredi kartı blokesi".
Olay tam olarak şöyle gelişti. En fazla 3 aylık abonelik alınabilirken 12 işlem ile 36 ayı tamamlamaya kalkınca banka şüphelenip güvenlik kısıtlaması getirmiş. Allah razı olsun gerçekten dolandırılacak olsam böyle güvenlik duvarı çıkmaz hırsızın karşısına. Son 3 tane 3 aylık abonelik alıp üzerine de ultimate yükseltmesi yapacakken blokeyi yedik. Ödeme yapamazsın diyor. Neyse günün bu saatinde yani 05:50'de müşteri hizmetleri çalışıyor. Bankayı aradım ve müşteri hizmetlerine erişmek için robot kadını aştım. Müşteri hizmetlerine erişince durumu izah ettim ve beni daha fazla uğraştırmadan "yarım saat içinde açılır" dedi. Bir mesaj geldi yarım dakika içerisinde güvenlik kısıtlaması kaldırılmış. Allah razı olsun deyip geri kalan abonelik yenilemelerini de yaptım ve ultimate yükseltmesini de son olarak başarı ile yükselttim.

Geçmiş olsun bana, çok büyük işkenceli süreç.

Ne işkencesi derseniz? Tabii ki her seferinde 3 aylık aboneliklerden 12 defa işlem yapmak. Yahu şunu direkt 36 ay şeklinde satsalar veya 12 aya da razıyım. Bu nedir Allah aşkına?
Neyse sonunda bu süreç bitti ve 3 yıllık abonelik edindim.

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Bende yapmayı planlıyorum inşallah fixlenmez

KS

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
499
Bende yapmayı planlıyorum inşallah fixlenmez
İnşallah, ilk fırsatta yapın bence de. Zaten 1 oyun parasına 3 yıllık abonelik ve artık öyle bir hal aldı ki Game Pass aldığın gün parasını çıkarıyor. Listedeki oyunları almaya kalkışınca ciddi anlamda pahalandı. Yeni oyunların tanesi 1000 TL ve üzeri.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri