Öneri 30-40K Arası Masaüstü Hazır Sistem Tavsiyesi (Nisan 2023)

yusufislamt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar selam;
30-40K arası bütçeyle kurgu yapabilecek ağırlıklı bir sistem toplamak istiyorum. 4K videoları işleyip render alabileceğim bir kasa lazım. Premiere'ri rahat çalıştırsın yeterli fazla After Effects'le işi olan biri değilim. Buna ek olarak gündelik hayatımda oyunda oynuyorum. Hazır sistem önerileriniz bekliyorum. Teşekkür ederim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar selam;
30-40K arası bütçeyle kurgu yapabilecek ağırlıklı bir sistem toplamak istiyorum. 4K videoları işleyip render alabileceğim bir kasa lazım. Premiere'ri rahat çalıştırsın yeterli fazla After Effects'le işi olan biri değilim. Buna ek olarak gündelik hayatımda oyunda oynuyorum. Hazır sistem önerileriniz bekliyorum. Teşekkür ederim.
AMD işlemcimi istersiniz İntel mi ?

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Arkadaşlar selam;
sadece kasa mı yoksa monıtör vs de dahil bu bütçeye?

Hocam bence 4070 li hazır sistemleri beklemenizi öneririm güzel bir kampanya ile işlemci olarak yüksek perfomanslı bir sistem alabilrsini gibi duruyor

Son düzenleme:

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375

msi 400 tl geri ödeme kampanyasından geri alabılırsınız

KS

yusufislamt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

msi 400 tl geri ödeme kampanyasından geri alabılırsınız

40k yı geçti gibi sanki. dah uygun hale gelir mi ekran kartı modelini düşürsek 20k sadece ekran kartı

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
40k yı geçti gibi sanki. dah uygun hale gelir mi ekran kartı modelini düşürsek 20k sadece ekran kartı
hocam ılk basta dedıgım gıbı 4070 ekran kartı yarın satısa cıkıyor satıs kanalarında bence ılk satın alanlara cok uygun fıyttan verılecek sız erken den onu alırsanız sızın için cok ıyı olur. butcenız mın5k daha assagı cekılır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri