3060Tİ alınır mı, hangi modeli alınır ? [Mayıs 2022]

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar. 3060ti ekran kartı arıyorum. Ben 1-2 tane buldum aşağıda linkini koyarım sizce alınır mı alınmaz mı ? AMD serisinden RX serilerinin daha ucuz ve daha performanslı olduğunu biliyorum ama ben NVIDIA'yı tercih ediyorum. Alıcağım 3060ti'i ilerde upgrade yapıcam. Kardeşime bir sistem hazırlıcam, orada 3060ti'yi kullanıcam. Bende ortalama 5-6 aya upgrade yaparım. 3080ti fiyatları vesaire düşerse. Konuşulan şeylerin azıcık olsa gerçeklik payı olursa düşünmeden alırım.
Sistem parçalarım imzamda yazıyor. Oraya bakarak uygun mu uyumlu mu vesaire bakabilirsiniz. Benim bulduğum kartlar bu şekilde. Şimdilik oyun ve photoshop için kullanıcam :)
-
-
-
Bu kartlardan hangisi alınır ?

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
TUF Gaming 3060 Ti bizzat kullandım güzel kart soğutması malzeme kalitesi vs şahsen öneririm.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
TUF seçilmeli kesinlikle bu 2 ürün arasında kalırsanız.

Bu arada 1 hafta içinde bu 3. ekran kartı konunuz. Eğer hepsi sizin kendinize alacağınız kartların konusuysa lütfen tek konudan ilerleyin. Şimdilik sözlü uyarıyorum tekrarı olursa direkt uyarı alacağınızı belirtmek isterim. Konu kirliliği oluyor. Anlayışınız için teşekkürler iyi forumlar dilerim...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri