Çözüldü 3070+ Laptop önerisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Dostlar selam! Kendime dizüstü kanadında güzel bir cihaz arıyorum. Hem çalışacağım hem oyun oynayacağım.32 RAM 1 TB SSD civarlarında olursa sevinirim. İkinci ele karşı bir önyargım yok F/P 2. el bir laptop bulursanız almayı düşünebilirim. Önerilerinizi beklerim, şimdiden teşekkür ederim :)

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Ö.değil, karar verdiğinizde bildirirseniz sevinirim.
Vallahi onur hocam çok teşekkür ederim. Diğer forumlara da sordum iki sayfa neden masaüstü almadığımı anlatmak zorunda kaldım. Siz direkt istediğim özelliklerdeki bilgisayarı saniyesinde attınız teşekkürler :) bilgisayarı almaya karar verdim bu arada

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Dostlar selam! Kendime dizüstü kanadında güzel bir cihaz arıyorum. Hem çalışacağım hem oyun oynayacağım.32 RAM 1 TB SSD civarlarında olursa sevinirim. İkinci ele karşı bir önyargım yok F/P 2. el bir laptop bulursanız almayı düşünebilirim. Önerilerinizi beklerim, şimdiden teşekkür ederim :)
Hocam affiniza siginarak sirf meraktan soruyorum hangi isle mesgulsunuz? Maddi olarak bu seviyelere sizi cikartan güç nedir ?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hocam 2.el alırsanız bunada bakabilirsiniz 300hz ekran iyi gider hem 3080 var temiz 2. el bulabilirsiniz diye düşünüyorum siteye girip aratmanızı tavsiye edicem illaha bulursunuz hoşunuza gidecek birşeyler kararınızdan 12k düşük

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hatta buna bakın hocam arayın sorun çünkü fiyatı iyi gerçekten ilanada yeni koyulmuş işlemcide iyi

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hocam görün mesajlarımı görmeden almayın

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Hocam affiniza siginarak sirf meraktan soruyorum hangi isle mesgulsunuz? Maddi olarak bu seviyelere sizi cikartan güç nedir ?
Şu anda dijital oyun tasarımıyla uğraşıyorum. Beni maddi olarak bu seviyeye getiren güç taksit imkanı. :D

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Maasallah hocam :D imrendim gercekten
Hocam Unreal Engine 5 çok tatlı gözüküyor ayrıca bilgisayarım eskidi hafiften bu yüzden yeni bir cihaz arıyorum. Epic Games bitirdi beni ekonomik olarak aaşldjwdahdsjda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Vallahi onur hocam çok teşekkür ederim. Diğer forumlara da sordum iki sayfa neden masaüstü almadığımı anlatmak zorunda kaldım. Siz direkt istediğim özelliklerdeki bilgisayarı saniyesinde attınız teşekkürler :) bilgisayarı almaya karar verdim bu arada
Eyvallah, hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri