3080 için psu önerisi

t1mur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar 3080 alacağım için bilgisayarımın güç kaynağını da yenileyeceğim. Ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur ama bütçe maksimum 2000 sizce ne almam mantıklı olur?
Sistemim şu şekilde:
Asus Tuf B450-Pro Anakart
AMD Ryzen 5 3600 (ilerleyen zamanda 5600xle değiştireceğim)
PNY XLR8 RTX 3080 Ekran kartı
8GB ram x2
Ben şunlara baktım farklı önerilere açığım.
-
-
-

KS

t1mur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sharkoon'un fiyatı uygun ve modüler olması iyi gibi. Peki sizce uygun olması açısından buraya attığım linkteki cougar veya thermaltake'i alsam bir sıkıntı çıkar mı? Thermaltake zaten bilindik marka, cougar da öyle sayılır şu an kullandığım da cougar'ın 600w modeli zaten bir sıkıntı yaşamadım. Tabi bunların kronik bir sıkıntısı varsa bilmiyorum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
sharkoon'un fiyatı uygun ve modüler olması iyi gibi. Peki sizce uygun olması açısından buraya attığım linkteki cougar veya thermaltake'i alsam bir sıkıntı çıkar mı? Thermaltake zaten bilindik marka, cougar da öyle sayılır şu an kullandığım da cougar'ın 600w modeli zaten bir sıkıntı yaşamadım. Tabi bunların kronik bir sıkıntısı varsa bilmiyorum.
Normal şartlarda 850W alman daha iyi olur üstüne birde bronz sertifika 750w alırsan sıkıntı. En azından sharkoon ya da high power al.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri