350-450 TL Arası F/P Kulaklık Önerisi ? (Mayıs 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Arkadaşlar Merhaba Geçen Gün Bilgisayar Kulaklığımın Kablosundaki Uyumsuzluk Nedeni İle Kulaklığımı Değiştirme Kararı Aldım.
350-450 TL arası (Gerekirse 500) Bütçe Ayıracağım Sizce Hangi Kulaklığı Almalıyım ?
HyperX Cloud Stinger Core Hoşuma gitti Ancak Çift Kablo Tasarımını Beğenemedim(Elinde Olup Öneren Varsa Alabilirim)
Marka Takıntım Biraz Var(Tt,Corsair,HyperX,CoolerMaster,Razer vb.):)
Tavsiyelerinizi Bekler İyi Forumlar Dilerim.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Merhaba bütçenize uygun tercih edebileceğiniz bu ürünleri buldum:

Bu ürünler arasından en tavsiye edebileceklerim ise Razer olanlar. HS35'in mikrofonu ve malzeme kalitesi hoşuma gitmiyor. Aorus H5 mikrofonu pek iyi sayılmaz ayrıca kafa bantlı kulaklıkların kafada gereksiz bir ağırlık yaptığını düşünüyorum.

Tabii ki bunlar benim kişisel düşüncelerim. İnceleyip hoşunuza gideni tercih edebilirsiniz.

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar Merhaba Geçen Gün Bilgisayar Kulaklığımın Kablosundaki Uyumsuzluk Nedeni İle Kulaklığımı Değiştirme Kararı Aldım.
350-450 TL arası (Gerekirse 500) Bütçe Ayıracağım Sizce Hangi Kulaklığı Almalıyım ?
HyperX Cloud Stinger Core Hoşuma gitti Ancak Çift Kablo Tasarımını Beğenemedim(Elinde Olup Öneren Varsa Alabilirim)
Marka Takıntım Biraz Var(Tt,Corsair,HyperX,CoolerMaster,Razer vb.):)
Tavsiyelerinizi Bekler İyi Forumlar Dilerim.
blackshark V2 x alabilirsin şuan kullanıyorum Mikrofonu şahane yayın açsan bile olur. Ses performansı gayet temiz ve güzel iletiyor razer'ın kendi uygulamasından 7.1 açınca kötü oluyo Windows sonic daha iyi ama thx diye bir özelliği var baya iyi heryerdeki sesleri duyuyorsun. Kulaklık gayet rahat kulak ağrıtmıyor ve baya hafif başka sorun varsa sor bence V2 x alabilirsin

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
blackshark V2 x alabilirsin şuan kullanıyorum Mikrofonu şahane yayın açsan bile olur. Ses performansı gayet temiz ve güzel iletiyor razer'ın kendi uygulamasından 7.1 açınca kötü oluyo Windows sonic daha iyi ama thx diye bir özelliği var baya iyi heryerdeki sesleri duyuyorsun. Kulaklık gayet rahat kulak ağrıtmıyor ve baya hafif başka sorun varsa sor bence V2 x alabilirsin
600 TL biraz Fazla Geldi Neticede 500 Maksimum Harcayabilirim Kulaklık İçin Çok Ahım Şahım Paralar Harcamayı Düşünmüyorum Şu Kulaklıkda Hoşuma Gitti Gibi Sizin Bu Konudaki Görüşünüz Nedir ?
Bu Arada Marka Takıntısı Derken TRUST,RAMPAGE de olabilir.

Buda Hoşuma Gitti Ancak Kulaklığın Sol ve Sağ Tarafından İki Kablo Girişi var Beni Rahatsız Etti Gibi.

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
600 TL biraz Fazla Geldi Neticede 500 Maksimum Harcayabilirim Kulaklık İçin Çok Ahım Şahım Paralar Harcamayı Düşünmüyorum Şu Kulaklıkda Hoşuma Gitti Gibi Sizin Bu Konudaki Görüşünüz Nedir ?
Bu Arada Marka Takıntısı Derken TRUST,RAMPAGE de olabilir.

Buda Hoşuma Gitti Ancak Kulaklığın Sol ve Sağ Tarafından İki Kablo Girişi var Beni Rahatsız Etti Gibi.
İtopyada 500

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Büyük İhtimal Razer Blackshark Alacağım Önerileriniz İçin Teşekkürler.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Blackshark 679TL olmuş Tamda Maaş Alacaktım Bugün Şanssızlık Bizi Vurdu. Başkada Doğru Düzgün FP kulaklık kalmıyor

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Zaten bugün bitiyordu kampanya 8 Mayıs'a kadardı

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Görmemiştim Başka Alternatifiniz Varmıdır ? Yoksa HyperX Cloud Stinger Core veyahut JBL Quantum 100 Arasında Gidip Geliyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri