350 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizozel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba kafamda bu kulaklıklar var;
HS35
HS50 PRO
TUF H3
CH321
TUF H5 LİTE
Bunlardan hangisini önerirsiniz ya da sizin daha iyi bir öneriniz var mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
TUF H3 veya H5 Lite tercihinde bulunun. Genel olarak bu ürünler mikrofon, rahatlık ve ses dizaynı konusunda bu listedeki en iyi ürünler.

KS

denizozel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
TUF H3 veya H5 Lite tercihinde bulunun. Genel olarak bu ürünler mikrofon, rahatlık ve ses dizaynı konusunda bu listedeki en iyi ürünler.

Ben de onlara yoğunlaştım zaten ama ikisi arasında kaldım hangisi tercih edilmeli sizce?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
H3 ürünü daha güncel bir oyun ses dizaynına sahip. Yani ses konusunda bir tık daha başarılı diyebilirim. Ayrıca arada dışarıda telefonumu takıp kullanmak istiyorum ve biraz hafif olsun gibi bir düşünceniz varsa H5 ürünü seçin. Bu arada ağırlık konusunda H3 ürünü 294 Gram ağırlığa sahipken H5 Lite ürünü 367 Gram ağırlığından. Ben H3 seçerdim büyük ihtimalle.

KS

denizozel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
H3 ürünü daha güncel bir oyun ses dizaynına sahip. Yani ses konusunda bir tık daha başarılı diyebilirim. Ayrıca arada dışarıda telefonumu takıp kullanmak istiyorum ve biraz hafif olsun gibi bir düşünceniz varsa H5 ürünü seçin. Bu arada ağırlık konusunda H3 ürünü 294 Gram ağırlığa sahipken H5 Lite ürünü 367 Gram ağırlığından. Ben H3 seçerdim büyük ihtimalle.

Yani dışarda kullanmak için kulaklıklarım var bu alacağımı sadece playstation ve pc için alacağım büyük ihtimal H3 terciği yapacağım teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri