Öneri 35K Sistem Önerisi

LenoxX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
zorlasak 36 da olurda 35 diyelim varmidir hocalarim 35kya saglam sistem hepinize tesekkur ederim bide monitor onerirseniz sevinirim (monitor dahil degil fiyata)

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
ANAKART:

İŞLEMCİ:

EKRAN KARTI:

RAM:

SSD:

SOĞUTUCU:

PSU:

KASA:

TOPLAM FİYAT: 35.945 TL

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
bu paliti satan siteyi ben hiç duymadım ama güvenilirmi değilmi.. türkiyede bunlardan başka satan da yok sanırım

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
bunlardan başka satan hiçbir yer de bulunmadığı için pek güvenilir gelmedi.. ne ürün almıştınız acaba. 3-5k lık ürün başka 20-21klık ürün başka ayırca taksit yapıyorlar mı onu da göremedim

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
bunlardan başka satan hiçbir yer de bulunmadığı için pek güvenilir gelmedi.. ne ürün almıştınız acaba. 3-5k lık ürün başka 20-21klık ürün başka ayırca taksit yapıyorlar mı onu da göremedim
PSU aldım da site güvenilir Unlost , frekans tv gibi kanallarla da çalışıyorlar ve taksit yapıyorlar

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,147
ANAKART:

İŞLEMCİ:

EKRAN KARTI:

RAM:

SSD:

SOĞUTUCU:

PSU:

KASA:

TOPLAM FİYAT: 35.945 TL
Ssd az gibi sadece onun dışında mükkemel

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
bu arada sizlere bakıyorum da hiç sıvı soğutma falan önermiyorsunuz sebebi varmı?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
bu paliti satan siteyi ben hiç duymadım ama güvenilirmi değilmi.. türkiyede bunlardan başka satan da yok sanırım
satan site 20 yıllık , cok ünlüylede is birliği yapmıstır kendilerinden baya alısveris yaptıgım oldu

bu arada sizlere bakıyorum da hiç sıvı soğutma falan önermiyorsunuz sebebi varmı?
sıvı sogutma gereksiz suanda gerekmiyor, önerilen kule tipi sogutma cok basarılıdır ve sogutmadan daha güclüdür

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri