3D yazıcı ile profesyonel görüşleriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakup Altundal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok kıymetli hocalarım; yine aklıma birşey takıldı. 
Şimdi bu 3d yazıcılıar çıkalı bayağı oldu ve piyasası 1500tl den başlayan fiyatları var.
Bende askerden yeni geldim ve malum bazı şeylerin rahatlığı ile birşeyler üretme ihtiyacı hissediyorum.
önce android programlama öğrenmeye çalıştım. İngilizce ve yazılım dili bilmediğim için hüsran oldu o iş :)
Şimdi bir yandan inglizce + kpss ye çalışırken bir yandan da şu 3d yazıcı işi aklıma takıldı onu da bi sizler sorayım dedim.
 Piyasasından haberinizin olduğu anime, oyun yada film figürleri vs prof şeyler bu yazıcı ile yapılabilir mi?
Ya da iyi kalitede şeyler yapabilmek için nasıl bir yazıcı almak lazım.
Bir de bir zamanlar hocalarımın bir projesi gibi bişeyi vardı sonra amd nin geri çekilmesi üzerine proje iptal olmuştu. Ekran kartı şeklinde anahtarlıktı. Hepimizin rüyasını süsleyen o anahtarlık hala aklımda.
1500 tl ye alabileceğimiz bir 3d yazıcı ile ne kadar kaliteli şeyler yapabiliriz ve yapabilmek için neler bilmemiz gerekli :) elimizde neler olması gerekli :)  
şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ortalama bir 3D yazıcı ile karakter çıktıları alıp satış yada özel istek üzerine bir şeyler yapabilirsiniz. Bir miktar 3D modelleme yada o tür yazılımlara aşina olursanız kendi modelinizi yapıp çıktı alabilirsiniz.

Bu bütçeye giriş/orta seviye en çok rabet gören yazıcı bu linkteki Creality 3D Ender-3 Pro modeli. 1,270.59 TL fiyata geliyor ürün. bu linkte bir incelemesini buldum ülkemizde incelemesi mevcut aklınızda soru işareti varsa izleyebilirsiniz.

KS

Yakup Altundal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam maşallah her konuda parmağınız var. Önce takdir sonra da teşekkür ediyorum ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Önemli değil biraz araştırdım yoksa kesin bildiğim bir konu değildi. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri