Soru 3D, Yazılım Ve Oyun Için Uygun Mudur

Evrenuzay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Arkadaşlar herkese merhaba ben Laptop almayı düşünüyorum. *Almanya da yaşıyorum" bir tane laptop beğendim alacağım laptop'u yazılım, 3D çizimler "solidwork" ve plc, autocad için kullanacağım ara da bir oyun da oynarım oynayacağım oyunlardan tam verim almak istiyorum. Şu tarz bir şey beğendim artı ve eksik yanlarını yazar mısınız ve 10 üzerinden kaç verirsiniz
IMG_20230326_112435.jpg

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,173
Arkadaşlar herkese merhaba ben Laptop almayı düşünüyorum. *Almanya da yaşıyorum" bir tane laptop beğendim alacağım laptop'u yazılım, 3D çizimler "solidwork" ve plc, autocad için kullanacağım ara da bir oyun da oynarım oynayacağım oyunlardan tam verim almak istiyorum. Şu tarz bir şey beğendim artı ve eksik yanlarını yazar mısınız ve 10 üzerinden kaç verirsiniz Ekli dosyayı görüntüle 18066
Ne kadar fiyatı? Bütçeniz nedir ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Cihaz zaten alınabilecek en üst seviye ürünlerden. 9 Puan verirdim çünkü benim gözümde 16GB Ram üst seviye işler için az gibi. 32 Olsa çok daha iyi olurdu. Onun dışında her şey güzel.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
O programlarda işlemci ve ram öncelikli olması lazım. Rami dışında yeterli bir ürün ancak bütçe mevcutsa aşağıdaki ürünlere de göz gezdirebilirsiniz.
Bütçe yeterliyse :
1 :
2 :
3 :

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Arkadaşlar herkese merhaba ben Laptop almayı düşünüyorum. *Almanya da yaşıyorum" bir tane laptop beğendim alacağım laptop'u yazılım, 3D çizimler "solidwork" ve plc, autocad için kullanacağım ara da bir oyun da oynarım oynayacağım oyunlardan tam verim almak istiyorum. Şu tarz bir şey beğendim artı ve eksik yanlarını yazar mısınız ve 10 üzerinden kaç verirsiniz Ekli dosyayı görüntüle 18066
Kesinlikle 2x16GB ram yapin hocam. Yoksa sonradan ikisini degistir cikar sat yenilerini al falan hem yoruyor hem maaliyeti artiyor. Laptop oldugu icin 16Gb bazi zamanlar kisitlayici oluyor. Böyle laptop alirken 32GB almaniz cok yarariniza olur çünkü simdi yapmazsaniz 1-2 sene sonra kesinlikle yapacaksiniz

KS

Evrenuzay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Cihaz zaten alınabilecek en üst seviye ürünlerden. 9 Puan verirdim çünkü benim gözümde 16GB Ram üst seviye işler için az gibi. 32 Olsa çok daha iyi olurdu. Onun dışında her şey güzel.
Cevabınız için teşekkürler kısa süreliğine yani 2-3 sene kullanmayı düşünüyorum umarım 16 gb ram 2-3 sene için yeterli olur. ondan sonra masaüstü bir pc dizmeyi düşünüyorum

Kesinlikle 2x16GB ram yapin hocam. Yoksa sonradan ikisini degistir cikar sat yenilerini al falan hem yoruyor hem maaliyeti artiyor. Laptop oldugu icin 16Gb bazi zamanlar kisitlayici oluyor. Böyle laptop alirken 32GB almaniz cok yarariniza olur çünkü simdi yapmazsaniz 1-2 sene sonra kesinlikle yapacaksiniz
Hocam ben 2-3 sene için almayı düşündüm kısa vadeli ondan sonra masaüstü dizmeyi düşünüyorum umarım 2-3 sene için Ram’ler yeterli olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri