400-500 TL bandında kulaklık önerisi [ocak 2022]

HaydarAlii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
400-500 tl bandında uygun fiyat performans kulaklık almayı düşünyorum hangisini almalıyım veya daha iyisi var mı o fiyat bandında
aklımda ki iki model Hyperx cloud stinger core 7.1 ve James donkey 712

Oguz11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: 400-500 TL bandında kulaklık önerisi [ocak 2022]

James donkey hyperxin yanından bile geçemez bence hatta az daha bütçen varsa hyperx cloud 2 tavsiye ederim
üstteki razeri kulaklık yorumunu yeni gördüm bencede gayet iyi fiyat

KS

HaydarAlii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: 400-500 TL bandında kulaklık önerisi [ocak 2022]

hocalarım bunu düşünüyordum da ikisinden hangisi daha iyi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Önerilen Razer modeli değerlendirebilirsiniz. Alternatif için bakacağım.

1.  - İncelemelerine yurtdışı kaynaklardan baktım. %80 oranında beğenilen bir ürün kendisi.
  2.  - Normalde önermezdim fiyatı gereksiz pahalıydı ama şuan ki fiyatı çok iyi.
  3.  - HyperX Cloud 2 ile kıyaslanan ve onun kadar başarılı olan en iyi ürün diye bilinir.
  4.  - Kendim aynı tasarıma sahip 7.1 versiyonunu kullanıyorum beğendiğim bir ürün kendisi. NOT : 7.1 versiyonda harici ses kartı var ayrı takılıyor. Ben ürünü genelde bu ürünün geldiği gibi STEREO yani 3.5mm JAK girişli kullanıyorum. Ses kalitesi bence oldukça iyi.
  5.  - Yukarıdaki modelin bir üst versiyonu.
Hepsi başarılı ürünler karar sizin.

berkay2155

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Dostum bende aynı bütçe ile yola çıktım. Deri pedler aşırı sesi kesiyor ve nefesimi bile duyuyorum bu beni rahatsız ettiği için kumaş ped olan 2 marka var HyperX Cloud2 ve steelseries arctis serisi. Ben 2.el 1 kere bile kullanılmamış cloud 2 yi bu haftasonu 650 liraya aldım ve bu kadar güzel bir kulaklık olamaz herhalde. Kesinlikle bunu tavsiye ediyorum. Dc de mikrofon kalitesi olarakta çok çok iyi. Arctisler ses yansıtıyorlar

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Bende uğur hocamın paylaştıklarını buldum fiyat olarak fp ürünler bakmanızı tavsiye ederim.
  1.  - İncelemelerine yurtdışı kaynaklardan baktım. %80 oranında beğenilen bir ürün kendisi.
  3.  - HyperX Cloud 2 ile kıyaslanan ve onun kadar başarılı olan en iyi ürün diye bilinir.

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16

Kendi kullandığım kulaklığı önerebilirim, fiyatı 499 TL. Tam bir FP ürünüdür ses kalitesi oldukça iyi ve mikrafonu da bi o kadar güzel.
Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite 
monster-pusat-virtual-7-1-rgb-gaming.jpg

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16

Kendi kullandığım kulaklığı önerebilirim tam bir FP ürünü, fiyatı 499 TL. Kulaklığın ses yönünden hiçbir sıkıntısı yok sadece sesi 30-40 seviyelerine çıkarınca ses dışardan duyulabiliyor. Mikrafon kısmına gelirsek bana göre hiçbir kusuru yok. Sesi temiz ve net bir şekilde karşı tarafa iletiyor.

Ürün Linki:

110000085358634.jpg

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27

Kullandığım ve tavsiye ettiğim mükemmel bir ürün ben 299 a aldım hatta 160a da görüp de alamadım ama şuanda fiyatı 429tl olan ürün. Bas Kalitesi ve ses kalitesi güzel Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

ugur.gozaydin' Alıntı:
Önerilen Razer modeli değerlendirebilirsiniz. Alternatif için bakacağım.

3.  - HyperX Cloud 2 ile kıyaslanan ve onun kadar başarılı olan en iyi ürün diye bilinir.
  4.  - Kendim aynı tasarıma sahip 7.1 versiyonunu kullanıyorum beğendiğim bir ürün kendisi. NOT : 7.1 versiyonda harici ses kartı var ayrı takılıyor. Ben ürünü genelde bu ürünün geldiği gibi STEREO yani 3.5mm JAK girişli kullanıyorum. Ses kalitesi bence oldukça iyi.
  5.  - Yukarıdaki modelin bir üst versiyonu.
Hepsi başarılı ürünler karar sizin.

Önerileriniz için teşekkürler. Bende kendime bir bilgisayar kulaklığı bakıyorum. 2.seçeneğe yazmış olduğunuz kulaklığı çok beğendim ancak o siteyi hayatımda ilk kez görüyorum güvenilir mi hocam linkini eklediğiniz site bu zamana kadar hiç görmedim ve duymadım açıkçası.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

Güvenilir bir firma kendisi. Çokça ürün öneriyorum bu ve benzeri sitelerden şuana kadar bir sorun belirten olmadı bana önerimden dolayı. Ancak son karar size ait tabi. Burada sorumluluk sizde. Birde bu yorum tek seferlikti. Lütfen cevap için ya konu açın yada özelden yazın.

zumzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

HaskoNN' Alıntı:
hocam sakın kaçırma derim razer logosu da rgb li

Bu kulaklığı almak konusunda ben de muallakta kaldım birkaç yerde kafa bandından çatladığını gördüm maalesef ondan kararsızım belki kullanım ile alakalıdır orasını bilemem tabi.

şu kulaklık da iyi diyorlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

SS AC1 daha iyi bir ürün eğer bu CM ürünüyle arasında kaldıysanız. Ayrıca lütfen kendiniz hakkında bir sorunuz varsa konu açın. Kullanıcının konusunu dağıtıyorsunuz bu şekilde.

zumzum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
SS AC1 daha iyi bir ürün eğer bu CM ürünüyle arasında kaldıysanız. Ayrıca lütfen kendiniz hakkında bir sorunuz varsa konu açın. Kullanıcının konusunu dağıtıyorsunuz bu şekilde.

Soru olarak yazmamıştım aslında arkadaşa yapılan öneriye karşılık o kulaklığın eksisini belirterek bir öneride de ben bulunmuştum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
zumzum' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Soru olarak yazmamıştım aslında arkadaşa yapılan öneriye karşılık o kulaklığın eksisini belirterek bir öneride de ben bulunmuştum
Yanlış değerlendirmişim yorumu. dert değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri