Öneri 40K Güncel Sistem Önerisi

KS

murattt06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Tabiki sistem için totalde ne kadar kalıyor belli oldu mu
hocam 35k diyelim amd ve intel işlemci ve ekran kartı yazılım destek güç tüketimi oyun desteği vs vs olarak eksileri artıları ya da tercih sebepleri ile belirtirseniz ve alım şeklini parça parça mı yoksa tek yerden mi şeklinde çok memnun olurum teşekkürler saygılar @Kürşat Kütükçü

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,287
hocam 35k diyelim amd ve intel işlemci ve ekran kartı yazılım destek güç tüketimi oyun desteği vs vs olarak eksileri artıları ya da tercih sebepleri ile belirtirseniz ve alım şeklini parça parça mı yoksa tek yerden mi şeklinde çok memnun olurum teşekkürler saygılar @Kürşat Kütükçü
Kullanım amacı nedir sistemin yayın rander yazılım kurgu edit vs olacak mı yoksa sadece oyun mu

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,287

Ekran kartı bu

Veya bu

KS

murattt06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Kullanım amacı nedir sistemin yayın rander yazılım kurgu edit vs olacak mı yoksa sadece oyun mu
Oyun ve günlük kullanım olacak hocam

Ekran kartı bu

Veya bu
Hocam sistem için teşekkürler ekran kartı ve işlemcide AMD ve Intel Nvidia farkını ya da tercih sebebini anlatırsanız memnun olurum ayrıca kur gereği sıfır olmak üzere 6750xt li sistem de düşünüyorum ne önerirsiniz? son rötuşları yapıp bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum teşekkürler saygılar @Kürşat Kütükçü

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,287
Oyun ve günlük kullanım olacak hocam

Hocam sistem için teşekkürler ekran kartı ve işlemcide AMD ve Intel Nvidia farkını ya da tercih sebebini anlatırsanız memnun olurum ayrıca kur gereği sıfır olmak üzere 6750xt li sistem de düşünüyorum ne önerirsiniz? son rötuşları yapıp bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum teşekkürler saygılar @Kürşat Kütükçü
Ekran kartı Nvidia yayın edit kurgu da daha optimize çalışıyor AMD sadece oyunda güzel

KS

murattt06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Ekran kartı Nvidia yayın edit kurgu da daha optimize çalışıyor AMD sadece oyunda güzel
Hocam bende yayın kurgu edit vs hiçbir şey yok sadece günlük kullanım OYUN film dizi o kadar bu bağlamda işlemci ekran kartı olarak AMD mi tercih edelim buna göre son haliyle sistem toplarsanız memnun olurum teşekkürler saygılar @Kürşat Kütükçü

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,287
KS

murattt06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Başka bir şey yok hakkında hayırlısı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle 😊
teşekkürler son halini almadan önce atacağım hocam eyvallah monitör olarak da öneri isteyeceğim aşırı özellikli olmasına gerek yok standart üzmeyecek fhd+ olması yeterli curved mi düz mü o konuda kararsızım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri