4500 TL Bütçe İle Alına Bilecek En İyi Monitör Tavsi̇yesi̇ !!!!

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba Arkadaşlar Konu daha Önce Açılmış Fakat Güncel Değil O yüzden Tekrar açtım

4500 TL Bütçem Var Aciliyetim Yok İndirim'de Beklerim
Mümkünse 27'' Renk Dogrulugu Önceliğim Hatta Mümkünse IPS
2.Ekran Yapacagım İlk Ekranım Monster Aryond A32
Almayı Düşündügüm Monitörde Monster Aryond a27 Bazen İndirime Giriyor 4.500 Bandına İniyor Diye Hatırlıyorum
Eger Olurda Mümkün Olursa Lazım Oldugunda Ana Ekran Yapa Bilmem İçin Özellikleri Güzel Olsun

Dediğim Gibi Acelem Yok 1-2 ay Beklerim İndirim Kavalaya Bilirim

Şimdiden Teşekkürler.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba Arkadaşlar Konu daha Önce Açılmış Fakat Güncel Değil O yüzden Tekrar açtım

Almayı Düşündügüm Monitörde Monster Aryond a27 Bazen İndirime Giriyor 4.500 Bandına İniyor Diye Hatırlıyorum
Eger Olurda Mümkün Olursa Lazım Oldugunda Ana Ekran Yapa Bilmem İçin Özellikleri Güzel Olsun

Şimdiden Teşekkürler.
IPS VE HDR desteği var

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

Şimdiden Teşekkürler.
Bu bütçede en kaliteli monitör denebilir paneli iyi ve 1ms gtg mevcut

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Dell monitörün tr de incelemesi yok heralde + olarak AOC yukarı aşağı sağ sola dönme özelliği taşıyor yani dikey falan yapabiliyorsun

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633

Şimdiden Teşekkürler.

KS

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Dell monitörün tr de incelemesi yok heralde + olarak AOC yukarı aşağı sağ sola dönme özelliği taşıyor yani dikey falan yapabiliyorsun
ayağının bir önemi yok vesa olsun yeter masada monitör arm (kolu) var Öneriler Çok Güzel Herkeze Teşekkür Ederim Ama Dedigim Gibi Eger Mümkünse 27'' Bulmam Lazım Aciliyetim Yok İndirim Kovalarım

KS

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ve 1ms gtg var son attığımda 27inc

bunda da 1ms gtg var ve 165 hz
bu Monitörüde Ekledim Listeye Peki Monster Aryond a27 İçin Ne Diyorsunuz IPS Değil Ama Renk Doğrulugu İyi Gibi Yanlışım Yoksa Panel Markası Samsung Diye Biliyorum

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
bu Monitörüde Ekledim Listeye Peki Monster Aryond a27 İçin Ne Diyorsunuz IPS Değil Ama Renk Doğrulugu İyi Gibi Yanlışım Yoksa Panel Markası Samsung Diye Biliyorum
şimdi bu attıklarım 4.5 bandına Aryond a27 de fiyat yükseliyor o fiyat için şu an bir şey diyemem araştırmam lazım

monitör 9k ya satılıyor 9k ya neler alınmaz boş

KS

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
şimdi bu attıklarım 4.5 bandına Aryond a27 de fiyat yükseliyor o fiyat için şu an bir şey diyemem araştırmam lazım

monitör 9k ya satılıyor 9k ya neler alınmaz boş
yok onlar fırsatçı kendi sitesinde 6k satılıyor ama şuan stok yok ve dedigim gibi bazen indirim oluyor 4.5-5k bandına iniyor bu tarafta 4.5k tercih ettigimiz ıps monitörlere bakarak renk dogrulugu nasıldır acaba aryond a27'nin ?

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
yok onlar fırsatçı kendi sitesinde 6k satılıyor ama şuan stok yok ve dedigim gibi bazen indirim oluyor 4.5-5k bandına iniyor bu tarafta 4.5k tercih ettigimiz ıps monitörlere bakarak renk dogrulugu nasıldır acaba aryond a27'nin ?
sağlam duruyor yukarıdakilerden iyi hdr da var ama ben monitör alıcak olsam şu an en kötü 2k bir şeyler alırdım 1080p devri kapanıyor youtubede bile artık 2560x1440 yani 2K fullhd olarak geçiyor

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
sağlam duruyor yukarıdakilerden iyi hdr da var ama ben monitör alıcak olsam şu an en kötü 2k bir şeyler alırdım 1080p devri kapanıyor youtubede bile artık 2560x1440 yani 2K fullhd olarak geçiyor
oyun oynayan bir insan için 2k çok zor özellikle fps oynuyorsa ve yüksek fps istiyorsa bütçesi yetmez. Sadece youtube vb. şeyler için 2k almak mantıksız ama işin buysa alınabilir

KS

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Zaten bu 2.monitör olacak ana monitörüm 32” 2k 165hz

oyun oynayan bir insan için 2k çok zor özellikle fps oynuyorsa ve yüksek fps istiyorsa bütçesi yetmez. Sadece youtube vb. şeyler için 2k almak mantıksız ama işin buysa alınabilir
Söylediğim gibi ana monitörüm 2k fps konusundaysa sıkıntım yok cyberpunk 2077 de 2k ful ayarlarda rtx açık min 120 fps oynuyorum FPS oyunlarda daha 160 fps altına düşüren oyun görmedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri