5600x RX 6600 XT FPS Düşüklüğü

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
merhabalar,

Yeni sistem aldım test edeyim dedim crysis remastered'te 1080p çok yüksek ayarlarda 30 32 fps aldım bu normal mi yoksa oyunda mı sıkıntı var? Ekran kartımda mı problem var ?

2AVLN.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bu oyun aşırı sistem yoran bir oyun. 3090 kartını zorluyor o derece düşünün. Yaptığınız bazı ayarlardan bazıları aşırı ekstrem ayarlar olabilir. Kontrollerinizi sağlayıp buna göre tekrar test edin. Resimdeki verilerde bir sorun görünmüyor.

KS

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu oyun aşırı sistem yoran bir oyun. 3090 kartını zorluyor o derece düşünün. Yaptığınız bazı ayarlardan bazıları aşırı ekstrem ayarlar olabilir. Kontrollerinizi sağlayıp buna göre tekrar test edin. Resimdeki verilerde bir sorun görünmüyor.

Hocam çok teşekkürler cevabınız için.

Yani bir sıkıntı yok oyundan kaynaklı demi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Resimdeki bilgilerde bir sorun görünmüyor. GPU tam kullanılıyor diğer bileşenlerde iyi sıcaklıklarda iyi bir sorun yok yani. Eğer başka bir oyunda da problem yoksa bu oyuna özel bir durumdur bu. Ayrıca dediğim gibi 1080p 'de 3090 kartını zorlayan bir oyundan bahsediyoruz. Oyunda ciddi optimizasyon sıkıntısı var. FPS miktarınızı ayarlarınızı kontrol edip ayarların ekstrem olmadığına emin olup tekrar deneyin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri