585TL'ye 3 YILLIK XBOX GAME PASS, GOLD

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Ben de bugün denedim oldu ve 3 yıllık yaptım. Nerde ne hata aldınız hocam. Adım adım yaptığınızı anlatır mısınız.

hocam yazanları aynen yaptım. 2. 12 aylık için önce 1 ayı seçtim sonra 3 aylığı seçtim böyle oluyor. 12 aylık çıkmıyor. Seçenekler kapanıyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
hocam yazanları aynen yaptım. 2. 12 aylık için önce 1 ayı seçtim sonra 3 aylığı seçtim böyle oluyor. 12 aylık çıkmıyor.

İlk abonelikten sonra tekrarı iptal etmek için yönlendirdiği yerde ya iptal etmediniz ya da otomatik giriş yapıyor. Aynısı bana da olmuştu. Farklı tarayıcıdan abonelik almayı deneyin. Ben edge kullanmıştım hazır yüklü diye. Otomatik uzatma işlemi iptali için edge de oturum açmayın. Chrome kullandıysanıx oradan iptal edin yine.

Son düzenleme:

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
İşk abonelikten sonra tekrarı iptal etmek için yönlendirdiği yerde ya iptal etmediniz ya da otomatik giriş yapıyor. Aynısı bana da olmuştu. Farklı tarayıcıdan abonelik almayı deneyin. Ben edge kullanmıştım haızr yüklü diye. Otomatik uzatma işlemi iptali için edge de oturum açmayın. Chrome kullandıysanıx oradan iptal edin yine.
Otomatik uzatmayı iptal ettim. Sonra 2. aşamaya geçtim. Edgede denedim yine aynısını yapıyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Otomatik uzatmayı iptal ettim. Sonra 2. aşamaya geçtim. Edgede denedim yine aynısını yapıyor.
Hocam tekrar kontrol eder misiniz abonelik otomatik yenilenme açık mı diye. Bende de aynısı otomatik atıyor diye olmuştu. Normal de olması lazım. İsterseniz gizli sekme de açıp tekrar deneyin.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam tekrar kontrol eder misiniz abonelik otomatik yenilenme açık mı diye. Bende de aynısı otomatik atıyor diye olmuştu. Normal de olması lazım. İsterseniz gizli sekme de açıp tekrar deneyin.

Hocam yenileme kapalı. yazan herşeyi yapıyorum. 2 farklı tarayıcıdanda denedim yok olmuyor. Nasıl bir şanstır bu.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Hocam yenileme kapalı. yazan herşeyi yapıyorum. 2 farklı tarayıcıdanda denedim yok olmuyor. Nasıl bir şanstır bu.
Hocam bildiğim yöntem bu ve benzer sorunda bende işe yaradı. Mantıklı gelmiyor ama isterseniz başka bilgisayarda deneyin bir de. Belki işe yarar.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam bildiğim yöntem bu ve benzer sorunda bende işe yaradı. Mantıklı gelmiyor ama isterseniz başka bilgisayarda deneyin bir de. Belki işe yarar.

Oh beee sanırım oldu :) ekran tarayıcı çözünürlüğünü yüzde 80 e çektim 12 ay seçeneği çıktı. Alışverişi bitirdim. Görüntü aşağıda sanırım oldu değil mi :)

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Oh beee sanırım oldu :) ekran tarayıcı çözünürlüğünü yüzde 80 e çektim 12 ay seçeneği çıktı. Alışverişi bitirdim. Görüntü aşağıda sanırım oldu değil mi :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Etrafınızda da almak isteyen ya da ilgilenme ihtimali olan kim varsa bilgilendirin alsınlar. Bundan sonra bu sistem değişirse zor alınır.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Etrafınızda da almak isteyen ya da ilgilenme ihtimali olan kim varsa bilgilendirin alsınlar. Bundan sonra bu sistem değişirse zor alınır.

Ayırdığınız vakit için teşekkürler. Valla bugün iş yerinde en aaz 10 kişiye söyledim.

Şimdi şu kardeşliğide yapayım :) Geceyi kapatalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri