6650Xt Icin Monitor Tavsiyesi (Temmuz 2023)

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Selamlar,

Basliktasa belirttigim gibi ekran kartim 6650xt kasayi aldik monitor alamadik simdi bana max 5k civari en uygun monitor önerileriniz lazim illede 5k şart degil ne kadar uygunno kadar iyidir :) şimdiden tşk bir borç bilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Selamlar,

Basliktasa belirttigim gibi ekran kartim 6650xt kasayi aldik monitor alamadik simdi bana max 5k civari en uygun monitor önerileriniz lazim illede 5k şart degil ne kadar uygunno kadar iyidir :) şimdiden tşk bir borç bilirim.
6kya Çıkabilir Misiniz?

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Videoyu izledim kararsiz kaldim bende iste marka acisindan felan ve 1ms gtg ne demek onu bile anlayamadim
Özellik Olarak Gayet İyi Bir Monitör Ama Dediğim Gibi Marka Konusunda Garanti Verebiliceğim Bir Şey Değil. Ha Garantisi Varmış Videoda Gösterdiği Gibi Büyük İhtimalle İadeside Vardır 14 Gün Eğer Beğenmezsen Hoşuna Gitmezse İade Edersin

KS

Mduran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Özellik Olarak Gayet İyi Bir Monitör Ama Dediğim Gibi Marka Konusunda Garanti Verebiliceğim Bir Şey Değil. Ha Garantisi Varmış Videoda Gösterdiği Gibi Büyük İhtimalle İadeside Vardır 14 Gün Eğer Beğenmezsen Hoşuna Gitmezse İade Edersin
İAde isiyle ugrasmak istemiyorum sikintisiz şu monitöru al denecek bişi daha iyi olur benim icin

musto

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İAde isiyle ugrasmak istemiyorum sikintisiz şu monitöru al denecek bişi daha iyi olur benim icin
@Sahuraka nın konunun başında attığı ürünü ben kullanıyorum gayette memnunum. Amazon.com.tr sitesinde de aynı fiyatta bulunuyor. Beğenmezsen iade edersin zaten. Amazon uğraştırmaz, bence onu al derim.

Fettah Özalp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar,

2 gün önceye kadar amazon primede lenevo g24 20 4300tl ide keşke alsaydın

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Konu biraz karışmış.

Spardox alınmaz, vg258 tn pnanel fiyatını haketmiyor, Vg249q fiyatını haketmiyor ve g24-20 cw sorunlu.
Sana önerim budur:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri