7-8 bin liraya tablet onerisi

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Aklimda huawei mate11 var ama google servisleri olmadigindan dolayi dusunduruyor. sonradan yukleme durumu olsa bile butun uygulamalar calismiyor sanirsam. google servisleri onemli ve is amacli kullanmak icin almak istiyorum. slayt ,microsoft office programlari gibi amaclar icin kullanacagim.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
google ve microsoft uygulamalarinin hepsini kullanabiliyor musunuz ? ornek olarak benim arkadasim kardesine aldi mesela teams kullanamiyormus.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
google ve microsoft uygulamalarinin hepsini kullanabiliyor musunuz ? ornek olarak benim arkadasim kardesine aldi mesela teams kullanamiyormus.
Microsoft ve Google bir aralar Microsoft '' Huawei MatePad '' Destekliyordu daha sonra 2019'da Microsoft, Huawei' ye Windows lisansı vermeyi sonlandırdı. Huawei Docs adli uygulamayı çıkartı aynı Microsoft gibi '' Officel , Word , Project '' gibi uygulamayı sundu Huawei ..

Son düzenleme:
KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
s7 fe hakkinda dusunceniz nedir peki?
Bence android olacaksa ram en az 6gb olmalı.
Günlük işler için kalem şart değil derseniz,

Işlemcisi MTK Helio serisi çok güçlü değil ama 8000mah pil büyük bir avantaj.
illa kalem derseniz bakın
pad 5 snapdragon 860 var bunu alabilirim. google ve microsoft uygulamalarin hepsini bunda kullanabiliyorum degil mi? ve slayt olsun bu tur seyler ilerde lazim olcak o yuzden almayi dusunuyorum.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Bence android olacaksa ram en az 6gb olmalı.
Günlük işler için kalem şart değil derseniz,

Işlemcisi MTK Helio serisi çok güçlü değil ama 8000mah pil büyük bir avantaj.
illa kalem derseniz bakın
biraz inceledim aklıma mi pad 5 yattı fakat netflix gibi platformlarda hd kalitesinin desteklenmediğini söylüyorlar bununla ilgili bilginiz var mı ?

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
mi 5 in yazilimi hakkinda olumsuz yoruma cok denk geldi suan google microsoft uygulamalarindan dolayi ipad 10.nesile kadar cikmayi dusunuyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri