A101 Den Telefon Alınır Mı ?

Enes044

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
A101 in internet sitesinde telefonun fiyatı normalden biraz daha ucuz güvenilir mi oraya alınır mı ?

KS

Enes044

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bunları da bir inceleyin. Öyle karar verin.

Evet Hocam bunları zaten inceledim a54 ü direk eliyorum gt2 için ise evet işlemci daha güçlü ama marka beni biraz soğuttu arayüzü de çok boş teneke gibi o yüzden 12 lite karar verdim.

Sevdiğim birisinin sözü vardır "kek aldigin yerden elektronik alet alma" diye yinede tercih sizin
Hocam Satın aldım şimdi umarım pişman olmam ürün geldiğinde (eğer gelirse :) deneyimlerimi yazarım bence abartılıyor.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
253
A101 in internet sitesinde telefonun fiyatı normalden biraz daha ucuz güvenilir mi oraya alınır mı ?
Modele ve fiyata bağlı alınır

Sevdiğim birisinin sözü vardır "kek aldigin yerden elektronik alet alma" diye yinede tercih sizin
Valla bu devirde neresi ucuzsa ordan almak mantıklı ucuz olmasinin sebebi dandiklik değil hocam ürün aynı ürün aynı garantiyi sunuyosa ucuz olmasının sebebi stoklarında cektikleri mal sayısı a101 1000 adet çeker kurumsal firma uyguna alır telefoncu 100 ad çeker kirası faturası vs kar oranını mecbur yüksek tutar ben mesela Media Marktan bulaşık makinesi aldım aynı makine bayisinde 2000 TL daha pahalıydi sorduğumda da kar marjı ve stok denildi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri