acer nitro 5 yazılım destek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Splash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba herkese 3 gün önce acer nitro 5 laptop aldım
donanım olarak 
intel i5 9300h  gtx1650  16 gb ram 128 ssd 1tb hdd var gelelim şimdi soruna oyun yüklemeye başladım pubg steam ultra ayarlarda bi kaç ayar kısık 140 fps falan alıyorum apex legend kurdum direk 1 fps sürekli takılıyor call of duty warzone da aynı pubg mobile emulatör olarak oda aynı sizce yazılımsalmı donanımsalmı çözemedim bir türlü yardımlarınızı bekliyorum yoksa gerı göndericem cihazı çözüm bulamadım bir türlü

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
NVIDIA ekran kartı sürücünüzü kurdunuz mu? bu bağlantı Windows 10 64bit son sürüm sürücünüz ve bu bağlantı Windows 7 64bit son sürücünüz. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız kurulum yapıp tekrar kontol edin. Eğer sürücünüz zaten kurulu ise birde Windows güncellemelerini kontrol edin güncelleme varsa yapın.

KS

Splash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yükledim hocam bütün güncellemeleri windows10 kullanıyorum format atıp tekrar yaptım biosu guncelledim sanki oyunlar ekran kartını görmüyor gibi bı işlemcinin grafik kartı var birde harici islemcininkini nasıl devre dışı bırakırım veya bios ile ilgili biosts bivayar vsrmi
ugur.gozaydin' Alıntı:
NVIDIA ekran kartı sürücünüzü kurdunuz mu? bu bağlantı Windows 10 64bit son sürüm sürücünüz ve bu bağlantı Windows 7 64bit son sürücünüz. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız kurulum yapıp tekrar kontol edin. Eğer sürücünüz zaten kurulu ise birde Windows güncellemelerini kontrol edin güncelleme varsa yapın.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
NIVIDA denetim masasını açıp 3D ayarlarnın yönetilmesi kısmına gelip Genel ayarlardan en tepede tercih edilen varsayılan GPU yani ekran kartının seçimini NVIDIA yapın. Ayrıca aynı sekmenin bir yanındaki Program ayarları kısmından özel şu şu oyun yada program için hangi ekran kartını kullanacağını seçebilirsiniz. Program ayarlarından 1. seçenekten programı yada oyunu seçiyorsunuz yoksa listede Ekle diyerek yazılımın yada oyunun açıldığı simgeyi seçip ekliyorsunuz listeye sonra 2. seçenekten GPU tercihini NVIDIA seçip alt köşeden Uygula dediğinizde o yazılım yada oyun NVIDIA ile çalışacak.

KS

Splash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nvidia denetim masasından denedim yine olmadı en son Nvidia expprience programını kurunca oradan oyunu ekledim kendi optimize etti öyle düzeldi
ugur.gozaydin' Alıntı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri