Ağ Kartı Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KTXNOOB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba bugün bilgisayarıma format attım driverlarımı güncelledim lakin ethernet kartımda hâlâ daha yenisi var diye gösteriyor bir driver programında lakin yükleyemiyorum. 

Sorum aslında şu ethernet kartının güncel olup olmaması hızımı etkiler mi ?

Çünkü normalde aldığım hız 35 mbps idi lakin şuan 10-12 arası alıyorum bunun kaynağı acaba ethernet kartım mı yoksa PC dışı bir sorun mu ?

Wifi ile kontrol ettim orada da 10-12 arası ve eğer yardımcı olabilirseniz bu kartın driverinı bulamadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Resimde bulunduğunuz yerde Özellik kısmını Donanım kimlikleri yapın ve aşağıdaki listedeki en tepedeki kod bloğuna sağ tıklayıp kopyalayın ve burada paylaşın. Ben size bulunabilecek en güncel sürümün linkini paylaşırım.

KS

KTXNOOB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
PCI\VEN_1969&DEV_1083&SUBSYS_83FE1043&REV_C0

bu arada hız sorunumu hallettim lakin driveri bulamadım güncel olup olmaması neyi etkiler ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Sizin ağ sürücünüz 2017 den sonra belli bir güncelleme almamış. Link:   şuan ki en güncel sürüm bu verdiğim bağlantıdaki sürüm. Eğer zaten bu sürümü kullanıyorsanız bir şey yapmanız gerekmez. Yazılımı kafanıza takmayın. Hayatınızda bir şey etkilenmez merak etmeyin. Eğer bir ağ sorununuz olsaydı derdim sürücü odaklı ama değil şuan için sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri