Akım Korumalı Priz Önerisi

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhabalar,

+6 slotlu koruyucu priz ihtiyacim var.

Uygun ve kaliteli olan yorumlari bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Bende bu tarz bir ürün arayışı içerisindeydim. Konunun açılması iyi denk geldi. Hazır ürünü kullanıyorken bir kaç sorum olacaktı. Ürünün plastik kasası yorumlarda kalitesiz, güç düğmesinin hemen bozulduğunu ve akım korumasının çalışmadığını belirtmişler. Malum Alman malı olunca kullanıcılarda çok büyük bir beklenti oluyor. Yorumlara çok fazla aldırış göstermemeye çalışıyorum fakat içerisinde ki akım koruma sisteminin çalışıp çalışmaması önemli bir husus. İmkanınız var ise size yöneltmiş olduğum sorulara cevap vermeniz ve akım korumayı test etmeniz mümkün mü ? Teşekkür ederim.

Ayrıca TunçMatik markasını internette çok öneren çok tavsiye eden kişiler / yorumlar var. Ben birinci ağızdan kullanan / kullanmaya devam eden kişiler ile görüştüm. Akım koruma devresinin çok çabuk bozulduğunu ve bu nedenle cihazlara zarar verdiğini ilettiler.

CleanCoder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar,
Bende bu tarz bir ürün arayışı içerisindeydim. Konunun açılması iyi denk geldi. Hazır ürünü kullanıyorken bir kaç sorum olacaktı. Ürünün plastik kasası yorumlarda kalitesiz, güç düğmesinin hemen bozulduğunu ve akım korumasının çalışmadığını belirtmişler. Malum Alman malı olunca kullanıcılarda çok büyük bir beklenti oluyor. Yorumlara çok fazla aldırış göstermemeye çalışıyorum fakat içerisinde ki akım koruma sisteminin çalışıp çalışmaması önemli bir husus. İmkanınız var ise size yöneltmiş olduğum sorulara cevap vermeniz ve akım korumayı test etmeniz mümkün mü ? Teşekkür ederim.

Ayrıca TunçMatik markasını internette çok öneren çok tavsiye eden kişiler / yorumlar var. Ben birinci ağızdan kullanan / kullanmaya devam eden kişiler ile görüştüm. Akım koruma devresinin çok çabuk bozulduğunu ve bu nedenle cihazlara zarar verdiğini ilettiler.
Hocam birebir bu ürünü ( ) 1 yıldan fazladır kullanıyorum çok iyidir öneririm...

Daha iyilerini istiyorsan Schneider Electric APC markasını öneririm.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Alman firmasında çalışıyorum. Direktörüm Christoph bana akım koruma prizinde en iyisinin @BatuhanKLC hocanın önerdiği Brennenstuhl markasının olduğunu söyledi. 3 senedir kullanıyorum gerçekten muazzam. Buzdolabı, çamaşır makines vb elektronik eşyalar için de aldık çok memnunuz. Onun attığı linke bakmanı şiddetle tavsiye ederim.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Selamlar,

Ortalama bir 3 lü prizde de ters akım ya da yüksek akım gerilimi koruması var yani akım korumalı aslında tüm prizler. Led doğru şekilde yanıyor , güç tuşu da aktif her açıp kapamada kullanıyorum sorun yaşamadım. Bana da bu önerilmişti kaliteli denmişti . Plastik kalitesi de kötü değil tok bir plastiği var. Herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Ortalama bir 3 lü prizde de ters akım ya da yüksek akım gerilimi koruması var yani akım korumalı aslında tüm prizler. Led doğru şekilde yanıyor , güç tuşu da aktif her açıp kapamada kullanıyorum sorun yaşamadım. Bana da bu önerilmişti kaliteli denmişti . Plastik kalitesi de kötü değil tok bir plastiği var. Herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası.
Her gün güç tustunu açıp kapatiyor musun hocam ? Alacak gibiyim de daha önce bir kac ayda güç tusum bozulmuştu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
@BatuhanKLC güzel bir ürün önerisi yapmış marka olarak. Ayrıca Schneider yani APC markasıda iyidir. Bu arada o alman markasını kendi sitesinden alırsanız daha iyi olur. Link : - 499 TL bütçeye 2 adet Brennenstuhl Eco Line Serisi 3 Soketli 1,5 Metre 13.500 mAh Akım Korumalı Uzatma ürünü var fiyat çok iyi.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
@BatuhanKLC güzel bir ürün önerisi yapmış marka olarak. Ayrıca Schneider yani APC markasıda iyidir. Bu arada o alman markasını kendi sitesinden alırsanız daha iyi olur. Link : - 499 TL bütçeye 2 adet Brennenstuhl Eco Line Serisi 3 Soketli 1,5 Metre 13.500 mAh Akım Korumalı Uzatma ürünü var fiyat çok iyi.
Şuan sitede belirttiğiniz ürünün 6'lısı 280 TL'ye ilanlanmış. HB'de 216 TL'de. Siz mi hatalı yazdınız ben mi yanlış algıladım :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Şuan sitede belirttiğiniz ürünün 6'lısı 280 TL'ye ilanlanmış. HB'de 216 TL'de. Siz mi hatalı yazdınız ben mi yanlış algıladım :)
Satıcı farklı ama orada, ben yanlış yazmadım. Burada direkt markadan alıyorsunuz gibi düşünün. Ayrıca birde şöyle bir şey var, 1 tane 6'lı ürün mü daha maliyetlidir marka için yoksa 2 adet 3'lü ürün mü? 2 adet 3'lü ürün daha maliyetlidir ve sizin için arıza riskinde yedek ürün gibi bir avantaj doğurur.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Evet şuan fark ettim 500TL'ye 2 adet 3'lü priz olarak satıyorlarmış. 3'lü priz benim için yetersiz olacağından 6'lı almak daha mantıklı. Ayrıca 2x6'lısı 520 TL'den ilanlanmış. Bilgilendirme için ayrıca teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri