Fırsat Amazon Prime Gaming muhteşem oyunlar Eylül'de

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
499
Sızıntı eğer doğru ise önümüzdeki Eylül 2022'de muhteşem oyunlar geliyor. Üyeliği de piyasa şartlarında bedava denecek bir rakam (Prime üyeliği ile video, oyun, kargo faydaları hepsi birden). Oyunlar listelendikten sonra da üyeliği alsanız dahi hediyelere erişebilirsiniz. Oyunlar kütüphanenize kalıcı ekleniyor bilginiz olsun.

Kaynak:

Bilbil-Kun’un sızıntısına göre Eylül ayında gelecek oyunların listesi aşağıdaki gibidir;

• Assassin’s Creed Origins
  • Football Manager 2022
  • Middle-earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition.

Son düzenleme:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Zaten kargo ücreti için bile alınır, verilenler üstüne tuz biber oluyor. Amazon candır:)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Vallahi Amazon prime keyf Lol kapsül alıyorum Apex eşyalarını alıyorum bu Amazon beni beleşçi biri haline dönüştürdü vallahi.:D
Eline sağlık güzel rehber olmuş.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Vallahi Amazon prime keyf Lol kapsül alıyorum Apex eşyalarını alıyorum bu Amazon beni beleşçi biri haline dönüştürdü vallahi.:D
İlk başlarda kapsülden 650 RP çıkıyordu sizde hatırlarsınız,ben 3 kere 650 RP aldım 2 ya da 3 seferdir 350 RP+10 ihtişamlı öz veriyor onun yerine,öğrendim ki RP ler 3/4 oranla VPye çevrilebiliyormuş o günden beri her RP aldığımda kapsülden içinde burukluk oluyor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
İlk başlarda kapsülden 650 RP çıkıyordu sizde hatırlarsınız,ben 3 kere 650 RP aldım 2 ya da 3 seferdir 350 RP+10 ihtişamlı öz veriyor onun yerine,öğrendim ki RP ler 3/4 oranla VPye çevrilebiliyormuş o günden beri her RP aldığımda kapsülden içinde burukluk oluyor.
Hocam bende bit bug olmuştu 1 ayda 2 kere almıştım kapsülü bazen yaşanan sorunlarmış 1 kere oldu daha olmadı ama hep girer kontrol ederim.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
VP ye de ne zam yaptılar BattlePass bile çok pahalı oldu be. 60TL ye BP 100tl civarına da skin alınıyordu şimdi BP bile 100TL den fazla.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Düzenli olarak topluyorum ben de resmen 8 liranın dibine ekmek baniyoruz :D

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
VP ye de ne zam yaptılar BattlePass bile çok pahalı oldu be. 60TL ye BP 100tl civarına da skin alınıyordu şimdi BP bile 100TL den fazla.
Ya bence RPye VPye Ucye Vbucksa... Zam yapmak mantıksız çünkü zamanında bir kere yapılmış,tasarlanmış,modellemiş birşey.O zaman 1 kere emek verildi zama gerek yok sürekli birşey değil ki zam olsun.

KS

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
499
Bir sürü oyun veriyor ama bilmediğimden mi ne bana sadece AC ve FM22 güzel geldi.
Bu ikisinin fiyatı bile 8 TL aboneliğin çok çok üstünde (Steam indirimde 200 TL iken FM22'yi neredeyse alıyordum :D ). Middle-earth: Shadow of Mordor bu oyun da gayet güzel bir oyun ve amazonun sisteminde olmayacağını düşünüyorum. Diğerleri evet ufak oyunlar amazonun sisteminde yer alır.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ya bence RPye VPye Ucye Vbucksa... Zam yapmak mantıksız çünkü zamanında bir kere yapılmış,tasarlanmış,modellemiş birşey.O zaman 1 kere emek verildi zama gerek yok sürekli birşey değil ki zam olsun.
Ellerinden gelse sattıklarının farkını bile alırlar hocam yapmazlar mı hiç :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri