Ambalajı açılmış bozuk hdd iade edilebilir mi?

KyperZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhaba,WD marka bir hdd aldım.Ürünün kurulumunu yaptım fakat ürün bilgisayarda görünmedi ve üründen aşırı düzeyde sürtünme sesi geliyordu.Farklı sata kablosu sata portu ve güç kablosuyla denedim bu sefer bilgisayarda göründü ancak disk başlatılmadı dedi başlat dedim g/ç ….. hatası verdi.Burda açtığım konuda ürünün bozuk olabileceğini söylediler.Ürünü iade etmek istiyorum ancak ambalajı açıldığı için bozuk ürünü iade edebilir miyim ürün 14 günlük iade hakkının içinde

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Bence iade edebiliyor olman lazım aldığın yer ile müşteri hizmetleri ile iletişime geç konuş sonuçta senlik bir durum değil bu incelerler bakarlar iadesini onaylarlar ya da değişim yapabilirler. Değişim talep edebilirsin

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Merhaba,WD marka bir hdd aldım.Ürünün kurulumunu yaptım fakat ürün bilgisayarda görünmedi ve üründen aşırı düzeyde sürtünme sesi geliyordu.Farklı sata kablosu sata portu ve güç kablosuyla denedim bu sefer bilgisayarda göründü ancak disk başlatılmadı dedi başlat dedim g/ç ….. hatası verdi.Burda açtığım konuda ürünün bozuk olabileceğini söylediler.Ürünü iade etmek istiyorum ancak ambalajı açıldığı için bozuk ürünü iade edebilir miyim ürün 14 günlük iade hakkının içinde
Keyfi iade olmadığı için almak zorundalar hocam firmayla görüş, bütün gelişen olayları anlat yardımcı olurlar muhtemelen değişim yaparlar veya para iadesi verirler.

KS

KyperZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Keyfi iade olmadığı için almak zorundalar hocam firmayla görüş, bütün gelişen olayları anlat yardımcı olurlar muhtemelen değişim yaparlar veya para iadesi verirler.
trendyol üzerinden almıştım.Satıcıya mesaj olarak attım ancak şimdilik bir geri dönüş olmadı

Şimdilik teşekkürler.Bir gelişme çözemediğim sorun olursa buraya yazarım.İyi forumlar

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
trendyol üzerinden almıştım.Satıcıya mesaj olarak attım ancak şimdilik bir geri dönüş olmadı

Şimdilik teşekkürler.Bir gelişme çözemediğim sorun olursa buraya yazarım.İyi forumlar
hocam ürünün bozuk olduğundan bahsetmeyin siz bozdunuz falan diyebilirler ürünü iade etmek istediğinizi memnun kalmadığınızı söyleyin işiniz daha kolay hallolur

KS

KyperZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
hocam ürünün bozuk olduğundan bahsetmeyin siz bozdunuz falan diyebilirler ürünü iade etmek istediğinizi memnun kalmadığınızı söyleyin işiniz daha kolay hallolur
hocam ürün yorumlarına baktığımında ürünün bozuk olduğundan satıcının iadeyi aldığından bahsetmiş.Birde ürünün ambalajı açık olduğundan ürün bozuk değilse iadeyi almazlar bence

hocam birde iade de kusurlu ürün gönderildi olarak seçmem lazım değil mi

Son düzenleme:

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
hocam ürün yorumlarına baktığımında ürünün bozuk olduğundan satıcının iadeyi aldığından bahsetmiş.Birde ürünün ambalajı açık olduğundan ürün bozuk değilse iadeyi almazlar bence

hocam birde iade de kusurlu ürün gönderildi olarak seçmem lazım değil mi
evet hocam kusurlu ürün oluyor

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Performansı beğenmedim deyip iade hakkınızı kullanabileceğinizi düşünüyorum. Ambalajla bir alakası yok iade hakkının. Sürtünme sesi varsa bu hdd için bir problem. Direkt olarak iadeyi başlatın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri