AMD 6600 Güncelleme

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Selam Dostlar,

Karta güncelleme geldi %4 iken iptal ettim ve sanki bir nebze düşüş gözlemledim sebebi bu olabilir mi kursam sıkıntı çıkarıyor Mu?

AMD driverleri performans açısından falan?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Kartı güncellerken mi iptal ettiniz yoksa güncellemeyi indirirken mi ? Birde ben yeni driver geldiği an güncellemenizi hiç önermiyorum ne kadar düzgün olsa bile hata alabiliyorsunuz bir de geri eski sürüme dönmekle uğraşmayın. Örnek veriyorum şuan 28 kullanıyorsunuz 29 çıkmış ama 30 çıkınca 29 a güncellersiniz.

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Kartı güncellerken mi iptal ettiniz yoksa güncellemeyi indirirken mi ? Birde ben yeni driver geldiği an güncellemenizi hiç önermiyorum ne kadar düzgün olsa bile hata alabiliyorsunuz bir de geri eski sürüme dönmekle uğraşmayın. Örnek veriyorum şuan 28 kullanıyorsunuz 29 çıkmış ama 30 çıkınca 29 a güncellersiniz.
Şuam 22.6.1 de güncelleme gelmiş 22.7.1 %4 yüklerken oto ben iptal ettim etmesin diye yapmyayım mı yani güncelleme inerken kanka

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hocam driverlar hep güncelleyin yoksa performans düşüşü yaşarsınız.
Hocam tamsa bunu söyliyxem iptal ettikten sonra yani çok sıkımtı değil ama bir performans düşüklüğü yaşıyor gibiyim valoda çok badirde olsa takılmalar azda olsa fps düşüşü yaşattı sün gece iptal edince sebebi sizce bumudur

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bende en garantili yöntem işinizi sağlama alıp DDU yazılımını indirmek ve Windows Güvenli Mod aşamasında sürücüyü kaldırmak. Daha sonra Windows açılınca Windows güncellemelerini geçici duraklatın ki kendisi sürücü kurmaya çalışmasın. Daha sonra güncel sürücüyü AMD Support adresinden indirip kurulumunu yapın. En temizi böyle olacaktır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri