Amd Radeon Settings Açılmama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Eski sürücüyü kaldırdınız mı, nasıl kaldırdınız? Şöyle yapın bu yazılımı indirin ve Windows 'u Güvenli Modda başlatın sonra bu inen yazılımı açın ve AMD 'ye ait her şeyi silin ve sonra Windows 'u yeniden başlatın sonra bu sürücüyü indirip kurun. Kaldırma yazılımı için video anlatımına bu bağlantıdan bakın.

KS

seka41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Eski sürücüyü kaldırdınız mı, nasıl kaldırdınız? Şöyle yapın bu yazılımı indirin ve Windows 'u Güvenli Modda başlatın sonra bu inen yazılımı açın ve AMD 'ye ait her şeyi silin ve sonra Windows 'u yeniden başlatın sonra bu sürücüyü indirip kurun. Kaldırma yazılımı için video anlatımına bu bağlantıdan bakın.

sorun devam ediyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
AMD 'nin kendi sistesinde bu sorunu yaşayanlara AMD temiz kurulum önermiş sana söylediğim yöntem sorunu çözer yazıyor. Tahminimce servislerden müdehale olmuş hizmeti başlatamıyor. AMD kartım yok AMD hizmetlerinin listesini verirdim sana el ile başlatırdın. Bir araştırayım bulursam çözüm paylaşırım. Ama Windows güncel değilse onunda güncellemerini yap sorunu çözebilir. Birde o başlatta olan ikona sağ tıkladığınızda herhangi bir menü açılıyor mu?

KS

seka41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
AMD 'nin kendi sistesinde bu sorunu yaşayanlara AMD temiz kurulum önermiş sana söylediğim yöntem sorunu çözer yazıyor. Tahminimce servislerden müdehale olmuş hizmeti başlatamıyor. AMD kartım yok AMD hizmetlerinin listesini verirdim sana el ile başlatırdın. Bir araştırayım bulursam çözüm paylaşırım. Ama Windows güncel değilse onunda güncellemerini yap sorunu çözebilir. Birde o başlatta olan ikona sağ tıkladığınızda herhangi bir menü açılıyor mu?

Son sürüm yüklerken % 80 den sonra ekran gidiyor reset atmak zorunda kalıyorum.Neyseki cataly center ile çözdüm ayarları

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Muhtemelen sistemsel bir sorun, bir kalıntıdan dolayı veya defender vs. gibi bir antivirüsten dolayı olabilir. Sorunu başka bir alternatif ile çözdüğüne göre konuyu kapatıyorum. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri