Öneri Anakart İçin Heatsink Lazım

KS

tridyboos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Bende bir ara bakacağım yaparsam atarım buraya, ama bu şekilde kullanımda da sorun olacağını düşünmüyorum.
çok üst düzey işlemcilerde fark yaratır giriş seviyesi anakartlar ben buyüzden dahada almadım apu sistem kullanıyıorum amd driverlar çok sorun yaratıyor apu sistem olmasına rağmen

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
çok üst düzey işlemcilerde fark yaratır giriş seviyesi anakartlar ben buyüzden dahada almadım apu sistem kullanıyıorum amd driverlar çok sorun yaratıyor apu sistem olmasına rağmen
Bende eski işlemcim 3500x'le kullanırken chipset driverı kurana kadar mavi ekran yiyordum, bir de hep tam kurulurken denk geliyordu, geçmiş olsun haydi yeniden format at. Az sorun yaşamadım format atmak eziyet olduydu. 5600 ile hiç sorun yaşamadım, belki o zaman ki driverlarda bir olay vardı bilemiyorum. Bios 3208 idi sanırsam şuan.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
hocam assetto da kaç fps alıyorsunuz ve ayarlarınız neler
FPS değerlerine bakmadım. Online DPC shuto trafikte oynarken sürekli CPU %99 hatası geliyor mesela o yüzden her şeyi en düşüğe çekiyorum. Kendim serbest oynarken yada trafik modu yaparken aşağıda ki ayarlarda duruyor. Linkte tıklayınca direk Content manager (varsa) üzerine yönlendirebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri