Anakart, Ram Ve İşlemci Satmayı Düşünüyorum Fiyat Ne Eder?

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Merhaba yakın zamanda bu parçaları değiştirdim ve eskilerini satmak istiyorum. Fiyat belirlerken nasıl bir yol izlemeliyim?

Bu ürünler ile RDR 2, Marvel Avengers, Marvel Spider-Man falan oynadım. Oynayabiliyorsunuz hala düşükte-orta da olsa.

Anakart:
İşlemci:
RAM 1 :
RAM 2: White 4 GB

Ürünleri temiz kullandım. Kutuları bile hala duruyor. Kendi kutularına koydum. Bu ürünleri kaça satabilirim?

KS

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
İşlemci ortalama: 500 TL
Anakart ortalama: 750 TL

gibi fiyatlar gördüm. Ram'ler için stabil bir fiyat bulamadım. Uygun mudur fiyatlar?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Anakart biraz daha uygun olabilir , satılması için. Facebook gruplarında satmayı deneyin daha hızlı gidebilir. Ram için ikisi birlikte 500TL yapabilir.

KS

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Anakart biraz daha uygun olabilir , satılması için. Facebook gruplarında satmayı deneyin daha hızlı gidebilir. Ram için ikisi birlikte 500TL yapabilir.
Tamamdır, önce sahibinde ne koyup sonra gruplarda link olarak vermeyi düşünüyorum. Sıkıntı olmaz herhalde? Çünkü facebook taki alıcılara pek güvenmiyorum :)

KS

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Sıkıntı olmazda alıcılarda ne var onu anlamadım , genelde referanslı oluyorlar.
Ben güvenemiyorum, bir kaç sefer sıkıntı yaşayan arkadaşlarım olmuştu. O yüzden garantiye almak istiyorum. Benlik bir durum bir sorun yok aslında alıcılarda. Sadece güven sorunu.

wagrant

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
satış sitelerinide bir dene illaki ihtiyacı olan birileri vardır

KS

Myscherzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Letgo ve Dolap ama dolap üzerinden satmayın bence. Kendine pay alıyor , Dolap sadece alıcı bulmak için iyi.
Dolap evet çok kötü. Tablet satmıştım %20'i ne almıştı benden. Ürün fiyatı ne kadar düşük ise o kadar fazla komisyon alıyor. Saçma ve pahalı sistemleri var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri