Anakart?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sıcaklık kötü değil , zaten alınmaz bir kart değil ama diğer modellere göre ısınıyor. Zaten modeller arası değişen tek şey soğutma. O konuda da bu model diğer modellere göre biraz geride kalıyor.

KS

Musa8893

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Rica ederim. Dediğiniz oyunlar için 3060 bile fazla şu an. Umarım içinize sinen sistemi toplarsınız.
İnşALLAH abim de üniversite de şuan o bilgisayar programcılığı okuyo onun için biraz sağlam bişey olsun istedim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam ben monitör işiyle uğraşamam onu annemle babama hallettiricem 👍
Monitör içinde, Gigabyte G24F öneriliyor forumda ve şu anda da indirimde. Ailenizi alacaksa bakabilirsiniz ya da bütçe belirtirseniz bilgili arkadaşlar başka da önerebilir.

KS

Musa8893

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sıcaklık kötü değil , zaten alınmaz bir kart değil ama diğer modellere göre ısınıyor. Zaten modeller arası değişen tek şey soğutma. O konuda da bu model diğer modellere göre biraz geride kalıyor.
Yorumunuz için teşekkürler hocam

Monitör içinde, Gigabyte G24F öneriliyor forumda ve şu anda da indirimde. Ailenizi alacaksa bakabilirsiniz ya da bütçe belirtirseniz bilgili arkadaşlar başka da önerebilir.
Monitör için aklımda daha farklı birşey var samsung odyssey g3 var onu almayı düşünüyorum bu konuda bilgi verdiğiniz için teşekkürler

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri