Anakartım Kendini Korumaya Almış Olabilir Mi?

kapuska3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam yeni bir PC topladım ve kuzenime beraber parçaları birleştirmeye çalıştık, sonuç alamadık. En son bilgisayarcıya götürdüm oradaki abi anakartin yanlış takıldığını, anakartın kendini korumaya almış dedi. 10 saat veya 1 gün sonra kendini açabiliyor kısa devre yapmış olabilir dedi. Anakartım daha sıfırdi. 10 saat veya 1 gün sonra açılır mi gerçekten? Garanti ile uğraşmak istemiyorum.

Bugün adamı tekrar aradım dedi ki anakartı garantiye gönder anakartı yamuk takmışım öyle diyor

gereksizlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ustam pc yi demonte et tekrar dikkatlice birleştir eğer bilen biri varsa bios reset jumper var orayı ayarlayıp bios u resetle yok bilen yoksa bios pilini sök power e bas ama dikkat ek fiş takili olmasın power daki güç yeterli olur sonra pili tak dene açılması lazım 1 gün sonra açılır hiç duymadım bilmiyorum benim bilmemem böyle bişey yok demekte değil

KS

kapuska3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ustam pc yi demonte et tekrar dikkatlice birleştir eğer bilen biri varsa bios reset jumper var orayı ayarlayıp bios u resetle yok bilen yoksa bios pilini sök power e bas ama dikkat ek fiş takili olmasın power daki güç yeterli olur sonra pili tak dene açılması lazım 1 gün sonra açılır hiç duymadım bilmiyorum benim bilmemem böyle bişey yok demekte değil
hocam adam dedik ki anakartın arkası kasanın altına temas etmiş dedi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri