Anomaly Agent Siyah Ekranda Kalıyor

Xen0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Anomaly Agent açıldıktan sonra Made With Unity yazısı ekrana geliyor hızlıca kapanıyor ve siyah ekranda açılmamak üzere duruyor. Son çare olarak forum yollamak kaldı çünkü internete bu sorunu yazdığımda benimle aynı sorunu yaşayan kimse yok ve sadece inceleme videoları var. Yardım edebilirseniz çok sevinirim, iyi akşamlar

Son düzenleme:
KS

Xen0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sinirlendirdiysem özür dilerim. Konuyla alakasız oldu biraz ama affedersiniz diye umuyorum. İyi günler güzel hayatlar Xen0n bey. Sorunun çözümü için arkadaşlarıma soracağım.
Sinirlenmedim bilgilendim, Teşekkürler.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Anomaly Agent açıldıktan sonra Made With Unity yazısı ekrana geliyor hızlıca kapanıyor ve siyah ekranda açılmamak üzere duruyor. Son çare olarak forum yollamak kaldı çünkü internete bu sorunu yazdığımda benimle aynı sorunu yaşayan kimse yok ve sadece inceleme videoları var. Yardım edebilirseniz çok sevinirim, iyi akşamlar
Dosyalari dogrulamayi dene

KS

Xen0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Dosyalari dogrulamayi dene
Teşekkürler dostum gerek kalmadı, normalde odamda oynamak istiyordum ama Xbox'tan alacağım, malum iş bilgisayarı kullanıyorum ve kastırmayacak indie oyun arıyordum, Anomaly Agent'ta bana göreydi. Biraz açılmayacağı için hayal kırıklılığına uğradım. Tekrar Teşekkürler.
"Xbox'un varsa neden yazıyorsun." demiş olabilirsiniz. Sizide yorduysam affola.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Teşekkürler dostum gerek kalmadı, normalde odamda oynamak istiyordum ama Xbox'tan alacağım, malum iş bilgisayarı kullanıyorum ve kastırmayacak indie oyun arıyordum, Anomaly Agent'ta bana göreydi. Biraz açılmayacağı için hayal kırıklılığına uğradım. Tekrar Teşekkürler.
"Xbox'un varsa neden yazıyorsun." demiş olabilirsiniz. Sizide yorduysam affola.
Sorun yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri