Yardım Antivirüs

350grMerve

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,

Beyler sistemi alırken orj windows kurmadıklari icin Antivirüs programı kitlediler 400e mantıklı mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

elymuinium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
nasıl yani orj. windows almadığın için antivirüs almak zorundasın gibi bir şey mi dediler?

KS

350grMerve

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
nasıl yani orj. windows almadığın için antivirüs almak zorundasın gibi bir şey mi dediler?
Yok ole demedilerde sistemi kurcaz testlerini yapcaz orj windows olmadigi icin burda sıkıntı yokken sen evde goturdukden sonda sıkıntı cikarsa garantiye gider 20 gune gelir dediler yani biz test yaparken burda sıkıntı cikarsa degisiriz dediler direk

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim yada ben tam olarak anlamadım zaten windowsu orijinal sitesinden indiriyorsun korsan değil sadece etkinleştirmiyorsun burdaki amaçlarını çözemedim antivirüs satmaya çalıştılar sanırım

KS

350grMerve

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim yada ben tam olarak anlamadım zaten windowsu orijinal sitesinden indiriyorsun korsan değil sadece etkinleştirmiyorsun burdaki amaçlarını çözemedim antivirüs satmaya çalıştılar sanırım
Antivirüs den test yaptilar galiba bende tam bilmiyorum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
antivirüsten test mi olur hiç satış personeli oldukları için windows satmak yad aantivirüs satmak amacıyla yapıyolar zaten kuracagınız windows etkinleştirmeseniz bile antivirüsvar

KS

350grMerve

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
antivirüsten test mi olur hiç satış personeli oldukları için windows satmak yad aantivirüs satmak amacıyla yapıyolar zaten kuracagınız windows etkinleştirmeseniz bile antivirüsvar
400 gitti desene ozmn neyse ama kalici antivirüs programı olcak en azindan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri