APU sistem driver

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
APU sistemlere driver kurulduğunu bilmiyordum, dahili hoparlör çalışmayınca ve 165hz monitörümde sadece 64hz seçeneği gözükünce araştırıp apuda bile driver yüklemek gerektiğini anladım. işlemcim AMD Ryzen 5 5600G driver'ını indirecektim fakat karşıma 5 farklı seçenek çıktı. Hangisini veya hangilerini indirmeliyim?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: APU sistem driver

WHQL yazan Microsoft tarafından test edilmiş sürümdür. Hiç sorun yaşamak istemezseniz onu kurun. En tepedeki son sürüm ama daha tamamıyla test edilmemiş. Yani yazılım odaklı sorunlar olabilir. Son sürüm kurayım ve denemek isterim derseniz onu kurun. Alttaki otomatik yükleme aracı onunla işiniz yok.

KS

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: APU sistem driver

ugur.gozaydin' Alıntı:
WHQL yazan Microsoft tarafından test edilmiş sürümdür. Hiç sorun yaşamak istemezseniz onu kurun. En tepedeki son sürüm ama daha tamamıyla test edilmemiş. Yani yazılım odaklı sorunlar olabilir. Son sürüm kurayım ve denemek isterim derseniz onu kurun. Alttaki otomatik yükleme aracı onunla işiniz yok.

teşekkür ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Ö.değil. Bir sorun olursa yazarsınız yine konu açık kalacak sürücü kurulumu vs. her şey bitince son durumu yazın.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Bir dipnot ekleyeyim Readon grafik birimlerinde apu dahi olsa hep en son çıkan WHQL sürümünü indirin , test edilmemiş sürümlerde kıyamet gibi sorun olabiliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri