Apu Sisteme Monitör Klavye Mouse Tavsiyesi (24 Ağustos 2022)

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selam Dostlar,

Yakın vakitte şu sistemi almayı düşünüyorum https://inventus.com.tr/frekanstv

Ailemin yeterli bütçesi olmadığı için 6klık bir kasa alacağım ileriki zamanlarda kendi bütçemle ekleyeceğim inşallah birşeyler şimdi sizden isteğim bu sisteme uygun mause klavye monitör monitör hakkında vga ips hiçbirşey bilmiyorum ama çok pahalı birşeyler istemiyorum çok bütçem yok ne yazik ki monitör 1.5k olsa klavye 200 300 mause 100 200 vesayre yeterlidir bana şimdiden teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Mavi switch klavye alıyorsanız takır tukur mahalle uyutmaz online oyun oynarsanız filan uzun saatler hele hiç çekilmez hadi siz kulaklık takarsınız da evde olanlar çok rahatsız olur onlar yatarken kullanırsanız kapılar kapalı olmalı :) bence sağlam marka sağlam klavye membran alın hem kafanız rahat hem çevreniz hem de keseniz :) ucuz mavi switch klavyelerin çoğu erken bozuluyor. Şu an elimin altında olup red switch olsa idare ederdi dediğim ama blue switch olan GamePower Saber RGB Outemu Blue Switch USB Mekanik Gaming Klavye var hem tüşlara basmayı istemiyorum hem de sanırım boşluk tuşu basmamaya başladı :) 11 Haz 2021 de alındı oyun bile oynamıyor arada burada mesaj atıyorum :)

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Mavi switch klavye alıyorsanız takır tukur mahalle uyutmaz online oyun oynarsanız filan uzun saatler hele hiç çekilmez hadi siz kulaklık takarsınız da evde olanlar çok rahatsız olut onlar yatarken kullanırsanız kapılar kapalı olmalı :) bence sağmal marka sağlam klavye membran alın hem kafanız rahat hem çevreniz hem de keseniz :) ucuz mavi switch klavyelerin çoğu erken bozuluyor
Hocam(olm yazmışım kb)klavyenin normali 400tl bana kaliteli Gibi geldi öyle apartmanda vesayre oturmuyoruz gece zaten pcyi kullanmayacağım gün içi kullanacağım membran ne demek oluyor ben biraz klavyeden ses gelsin istiyorum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Hocam(olm yazmışım kb)klavyenin normali 400tl bana kaliteli Gibi geldi öyle apartmanda vesayre oturmuyoruz gece zaten pcyi kullanmayacağım gün içi kullanacağım membran ne demek oluyor ben biraz klavyeden ses gelsin istiyorum
bende bir kaç düzenleme yaptım yorumuma sizinkini görmemiştim daktilo istiyorsan tam da aradığın mavi switch ama marka olmayanlar hızlı bozuluyor garanti de berbat olabiliyor . Membran klavye de bastığınız tuşlar mekanik değildir altında eski klavyelerden tabir olarak meme dediğimiz plastik bir malzeme var çıkıntılı ve tuşa bastığınızda o malzeme altında ki devreye temas ederek görevini yerine getirir :)

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Bunların Her 2 Ara Toplası Zaten 780 TL Kardeşim. Önerdiğiniz Klavye Mouse Ne Kadar Kaliteli Bilmiyorum Ama..

Razer Deathadder 260 TL Hem Bilindik Bir Marka Hemde Sağlam Bir Markadır Razer.

Cooler Master CK350 430 TL Aynı Şekilde Buda Güvenilir Ve Kaliteli Bir Klavye, Cooler Master Bu Klavyesi Normal Fiyatı 590 TL %22 İndirim İle 430 TL İnmiş Kardeşim..

Her 2 Ara Toplam : 690 TL

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri