Apu Sisteme Monitör Klavye Mouse Tavsiyesi (24 Ağustos 2022)

Carlvoin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Estafurullah kusurun lafı mı olur panel teknolojileri tn ips va 3 tane var tn ve ips panellerin ortasında va panel bulunuyor sıralarsak tn va ips diyebiliriz tamamen renk kaliteleri doygunluklar vb . Şeyler fark ediyor ips panel ilk tercih oluyor deli gibi fps oyuncusu değilseniz
Hocam fps oyunları için va panel tercih edersem tepkime süresi düşer mi?
Anladığım kadarıyla ips panel görüntü için va ise akıcılık için.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Hocam fps oyunları için va panel tercih edersem tepkime süresi düşer mi?
Anladığım kadarıyla ips panel görüntü için va ise akıcılık için.
İps renk akıcılık her konuda başarılı fps oyunları için tn alınmalı ama şunu not düşeyim gününüzün 24 saati valo cs r6 artık aklınıza hangi fps oyunu geliyorsa onlarla geçmiyorsa tn mantıklı değil tn nin tek iyi olduğu konu tepkime süresinin hızlı olması aşağıyı incelerseniz anlayacaksınız

Ekli dosyalar

• 79948BC0-E16A-4C38-9EFB-24062E1C4E55.png
    79948BC0-E16A-4C38-9EFB-24062E1C4E55.png
    25.1 KB · Görüntüleme: 5

Carlvoin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İps renk akıcılık her konuda başarılı fps oyunları için tn alınmalı ama şunu not düşeyim gününüzün 24 saati valo cs r6 artık aklınıza hangi fps oyunu geliyorsa onlarla geçmiyorsa tn mantıklı değil tn nin tek iyi olduğu konu tepkime süresinin hızlı olması aşağıyı incelerseniz anlayacaksınız
Hocam tn almak yerine diğer iki seçeneği değerlendirmek bana daha doğru geldi sadece fps değerleri çok yüksek geri kalanlar ise facia gibi.

Carlvoin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Va ve ips panelli monitörlerin arasında ki fiyat farkını pek bilmiyorum ama ips panel almak bana daha mantıklı geldi.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Hocam tn almak yerine diğer iki seçeneği değerlendirmek bana daha doğru geldi sadece fps değerleri çok yüksek geri kalanlar ise facia gibi.
Tn son tercih olmalı bana göre kaldı ki günümüzdeki ips monitörler bile tepkime süresinde yenileme hızında tn ye yakınlaşmış durumda tablo biraz eski ayrıca va da da ghosting çok var diye duymuştum oyunlarda istemediğimiz bişey

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
LG 22MK400H bu bütçede iş görür bir ürün. Önerilmiş değerlendirilebilir.

Ayrıca kötü bir markadan ürün almayın derim sıfırda 2000 TL bütçeye. Pek sıcak bakmasam da markası daha iyi 2. el bir ürün alınması daha doğru olur. LG ürünü almayacaksanız tabi.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
LG 22MK400H bu bütçede iş görür bir ürün. Önerilmiş değerlendirilebilir.

Ayrıca kötü bir markadan ürün almayın derim sıfırda 2000 TL bütçeye. Pek sıcak bakmasam da markası daha iyi 2. el bir ürün alınması daha doğru olur. LG ürünü almayacaksanız tabi.
Sağolun Uğur hocam lgyi alacağım sistem hakkındaki düşünceniz nedir https://inventus.com.tr/frekanstv öğrenmek isteriö

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
YouTube üzerinde 4650G Gaming diye aratırsanız güncel videolarda FPS değerlerini görebilirsiniz. Ancak bu APU ile LOW ayarlarda oynanışı bozmayacak FPS değerleri alabilirsiniz.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
YouTube üzerinde 4650G Gaming diye aratırsanız güncel videolarda FPS değerlerini görebilirsiniz. Ancak bu APU ile LOW ayarlarda oynanışı bozmayacak FPS değerleri alabilirsiniz.
Hocam soloda 50 60 fps alıyor gta 5 onlineda oynatır diye düşünüyorum

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Konu içerisinde başka konu ile alakalı mesaj yazmayınız hocam!
Konu dışı değil ki size önerilen sizin alacağınız monitörü tartışıyoruz yanlış seçim yapmamanız adına ayrıca sizden ricam bu uyarıları moderatörler yapsın neyse uğur hocamla ortak önerimiz LG22MK400h hayırlı olsun

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Konu dışı değil ki size önerilen sizin alacağınız monitörü tartışıyoruz yanlış seçim yapmamanız adına ayrıca sizden ricam bu uyarıları moderatörler yapsın neyse uğur hocamla ortak önerimiz LG22MK400h hayırlı olsun
Hocam arkadaş monitör linki atmış kendi için ben öyle anladım yanlış anladıysam kb

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
HDMİ girişi mevcut mudur diye sormak istedim
Eğer bahsettiğiniz aşağıdaki monitör ise ürün açıklamasından bakabilirsiniz ben gördüğümde aşağıdaki fotoğraftaki gibi isterseniz sizde bakabilirsiniz yanlış olmasın.;
Screenshot_1.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri