Arkadaslar Kafayi Yemek Uzereyim Lutfen Yardım

ihavenonick

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilgisayarda formattan sonra driverleri kuruyorum her sey oluyor ama böyle aradan 4 5 saat geçti mi driverler sıfırlanıyor wifi ses ekran kartı driveri falan gidiyor cozumu nedir acaba

yusufcmsvr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
bilgisayarın driverlarını 3. parti yazılım ile kurma kendi sitesinden indirmeye gayret et bulunuyorsa tabi

KS

ihavenonick

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Virus olabilir mi bilgisayar da
hocam format atiyorum surekli win 11 attim bir kere yine ayni sorun oldu sonra bida attim duzeldi 4 5 ay oyle kullandim bugun 10 a gectim tekrar sabtan beri 10 kere attim ilk 3 5 saat normal sonra driverler sari unlem oluyor bir daha da kuramiyorum ne yapsam olmuyor

bilgisayarın driverlarını 3. parti yazılım ile kurma kendi sitesinden indirmeye gayret et bulunuyorsa tabi
monsterin vermis oldugu flash ile kuruyorum siteden de kurdum yine ayni oluyor

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Temiz tekrar bir format atıp akabinde driver programı ile deneyin her yolu denemişsiniz zaten.

KS

ihavenonick

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Temiz tekrar bir format atıp akabinde driver programı ile deneyin her yolu denemişsiniz zaten.
en az 10 kere falan bu yontemide kullandim sonuc ayni servisi aradim ilk defa boyle bir sorun duyuyoruz garantiye yollayin dediler artik yollicam bakalim

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Flash belleğe virüs bulaşma olasılığı nedir? Flash bellek dışında driverlerini kendi sitelerinden indirip kurmayı denediniz mi hocam?

Sinann20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
bilgisayarda formattan sonra driverleri kuruyorum her sey oluyor ama böyle aradan 4 5 saat geçti mi driverler sıfırlanıyor wifi ses ekran kartı driveri falan gidiyor cozumu nedir acaba
formattan sonra driver kurma zaten windows driverleri otomatik bulup kuracaktır (usb den kurma belki usb virüslü olabilir) bir süre o şekilde kullan sorun yaşayacakmısın kontrol et.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri