Soru Assetto Corsa Hangi Paketi Almalıyım ?

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Trafik modunu ayrı yerden indiriyorsunuz diye biliyorum. Japanese pack olmasa da olur.
Evet başka yerden indiriyorsun ama oradaki araçlar da istiyor bazıları. Mesela shuto slow carp pack de ki bir kaç araç istiyor japanese car pack dlc si.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
oynanma süresi 2 saati geçmediyse hemen iade edin
Cidden öyle Birşey varmı ben 24 dk oynamışım steam den bakıyorum. Peki nasıl iade ederim pm yazarak cevap verebilirmisiniz. Burayı fazla meşgul etmiyim

Cidden öyle Birşey varmı ben 24 dk oynamışım steam den bakıyorum. Peki nasıl iade ederim pm yazarak cevap verebilirmisiniz. Burayı fazla meşgul etmiyim
Buldum hocam. İade talebi başlattım

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
İlk defa duyuyorum. Shuto vb. bir ç
Ekran görüntüsü 2023-03-14 182428.png
ok harita ve trafik modu kullanıyorum ama hiç karşılaşmadım.
Required DLC kısmında yazıyor.

eneszgul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
assetto corsa'dan uzak dur, klavye ile oynanacak oyun değil ki zaten kimsenin modlamadan veya direksiyon setsiz oynamadığını sanmıyorum. bildiğin dolandırıcı şirket bu, botlar 100'le yanlaya yanlaya viraj alsın sen "aha viraj geldi yavaşlayamazsam çarpıp arkamdakiler geçer" (30kmh hızda dahi viraj alamıyorsun) diyorsun ve her türlü geçiyorlar viraja kadar yakalıyorsun, virajtan sonra sil baştan. :D ben böyle oyun ömrümde görmedim. almayı bile düşünmek ÇOK BÜYÜK BİR HATA.
o zaman mouse ile oynarsınız freepie + vjoy ile mouse ile oynanabiliyor gayette zevkli...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri