Asus Dual 6700 XT OC Grafik Problemleri

SadeceSeyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Herkese merhaba.

Ben bir ay önce 6700 XT ekran kartı aldım. Fakat garip garip olaylar yaşıyorum. Videolarla bunu destekledim. Bu ekran kartını garantiye göndersem iade veya değişim sağlarlar mı ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

bolib945

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Herkese merhaba. Ben bir ay önce 6700 XT ekran kartı aldım. Fakat garip garip olaylar yaşıyorum.Videolarla bunu destekledim. Bu ekran kartını garantiye göndersem iade veya değişim sağlarlar mı ?

Hocam aynı sorun bendede var fakat 22.5.1 sürümünü yükleyince baya baya azaldı.

bolib945

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
G

Gizli mi :D dur yenileyeyim karıncalan mı var sende de?
1658768397760.png

KS

SadeceSeyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam bu bende de oluyor fakat rahatsız etmiyor beni. Grafik sorunu olduğunu zannetmiyorum.
Hocam aynı oyunları 6600 XT olan arkadaşta oynadım hiç biri yok. Bir tanesi olsa tamam diyeceğim Attığım videolardan hiç biri adamda yok

KS

SadeceSeyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Radeon Global ve oyuna özel ayarlardan Radeon Image Sharpening vb. ayaları kapatıp dener misiniz.
Şimdi bir iki video daha atacağım bunlarla bitmiyor. Gölgeler kare kare oluyor bazı oyunlarda. Dedim ki yani oyundadir belki problem (RDR2) Fakat başka oyunlarda da bu problemler var hemen yüklüyorum

KS

SadeceSeyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bende yeni AMD karta geçtim bende o ayar açıkken benzer sıkıntı oluyor ondan önerdim ama sizde işe yaramaması kötü oldu.

Çok rahatsız ediyorsa isterseniz kartı garantiye verin veya iade edin tabi 14 gün geçmediyse.
Çoktan geçti hocam

KS

SadeceSeyf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ALT + R tuşuna basın Radeon ayarlarından Gaming > Global Graphics ayarlarından ulaşıyorsunuz. Birde Aynı yerde Gaming Global Display altından VSR yani Virtual Super Resolution ayarını kapatıp deneyin.

Şunlara bakın hocam :D nehir yerinden cıkacak az kaldı 22,5,1 WHQL sürüm bir de

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri