ASUS DUAL RTX 3060 OC vs GIGABYTE RTX 3060 OC + Coolmaster TD500 RGB vs ASUS TUF GT301

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ridone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba.

Şuanda sistemim Asus dual RTX 3060 OC 12 GB 2 fanlı modeli. Bir indirim yakaladım ve GIGABYTE RTX 3060 OC 12 3 fanlı modelini yakaladım. hangisini kullanmalıyım daha iyi performans alırım ?
birde aynı soruyu kasa için soracağım. şuan kullandığım ASUS TUF gt301 fakat yine bir indirimde Coolermaster td500 RGB beyaz modelinde(beyaz çok hoşuma gittiği için aldım) yakaladım hangisini kullanmaya devam etmeliyim? bilgili arkadaşlar bildirirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler herkese iyi forumlar :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
2 kasa da iyi kasa , 2 kart da iyi kart. Ben dual model Asusların hiçbirini beğenmediğim için tercihimi Gigabyte'den yana kullanırdım . Kasa olarak da göz zevkinize hangisi hitap ediyorsa tercih edebilirsiniz.

KS

Ridone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
2 kasa da iyi kasa , 2 kart da iyi kart. Ben dual model Asusların hiçbirini beğenmediğim için tercihimi Gigabyte'den yana kullanırdım . Kasa olarak da göz zevkinize hangisi hitap ediyorsa tercih edebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri