Asus H61M-D,i5 3330 Sistem Yükseltme Önerisi

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar,

Sistemim;
İntel İ5 3330 işlemci
R7 240 Ekran kartı
H61M-D anakart
8 GB ram
power suply 350 lik

Yukarıdaki sisteme sahibim aslında amacım Rise Online tarzı oyunu ufak çaplı oynamaktı ama Sürekli Unreal Engine 4 Crash Report hatası alıyorum format attım oyunu kurdum 2 3 kere ama sorunu bir türlü çözemedim forumlardaki örnek çözümleri de incelediğimde denedim ama çözemedim ve çare olarak belki sistemde yükseltme yapılırsa konu çözülebilir diye düşündüm.

bu konuda sizlerin önerileri doğrultusunda sistemde nasıl bir yükseltme yapabilirim ekran kartı olsun işlemci olsun vs.yardımlarınızı rica ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Merhabalar,

Sistemim;
İntel İ5 3330 işlemci
R7 240 Ekran kartı
H61M-D anakart
8 GB ram
power suply 350 lik

Yukarıdaki sisteme sahibim aslında amacım Rise Online tarzı oyunu ufak çaplı oynamaktı ama Sürekli Unreal Engine 4 Crash Report hatası alıyorum format attım oyunu kurdum 2 3 kere ama sorunu bir türlü çözemedim forumlardaki örnek çözümleri de incelediğimde denedim ama çözemedim ve çare olarak belki sistemde yükseltme yapılırsa konu çözülebilir diye düşündüm.

bu konuda sizlerin önerileri doğrultusunda sistemde nasıl bir yükseltme yapabilirim ekran kartı olsun işlemci olsun vs.yardımlarınızı rica ederim.
tam olarak bütçeniz nedir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
i7-3000 serisi işlemci +8GB RAM ve SSD disk takviyesi yeterli olur.

Altığınız hatanın dokümanını paylaşırsanız belki orada neyin hata verdiğiniz anlayabiliriz.

KS

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
crash4.PNG
crash2.PNG
crash.PNG

Ve Bazende Durdurma Kodu Memory Managment hatası veriyor.

KS

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
i7-3000 serisi işlemci +8GB RAM ve SSD disk takviyesi yeterli olur.

Altığınız hatanın dokümanını paylaşırsanız belki orada neyin hata verdiğiniz anlayabiliriz.
Kusura bakmayın yeni gördüm üsteki hataları vermekte Crash yiyor pc sürekli

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri