ASUS H61M-D Ram ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba,

Hali Hazırda gt420 ve R7 240 ekran kartına sahibim fakat Rise online oyununda sürekli Crash yiyorum ne yaptıysam çözemedim sanırım sistem yetersiz kalıyor ve ramde sorun var bazı zamanlarda memory management hatası veriyor.bunlardan dolayı 8 * 2 ram tavsiyesi ve bu anakarta takılacak ekran kartı aramaktayım 2. el yada sıfır olabilir. Nasıl birşey almalıyım o konuda bilgili değilim.

Sistemim;

i5 3330 işlemci,
Asus H61M-D ANAKART
POWER SUPLY 350W

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Ekran kartı olarak o işlemciye maksimum 1050Ti yada RX560 bakılabilir. İkinci el almak istemezseniz sıfır tarafında RX6400 alınabilir. Ram için de CPU-Z uygulamasını indirip bilgi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Tamamen aynı Ram den bulabilirsek sorun riski en aza iner farklı model Ram de sorun çıkabilir.

KS

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ekran kartı olarak o işlemciye maksimum 1050Ti yada RX560 bakılabilir. İkinci el almak istemezseniz sıfır tarafında RX6400 alınabilir. Ram için de CPU-Z uygulamasını indirip bilgi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Tamamen aynı Ram den bulabilirsek sorun riski en aza iner farklı model Ram de sorun çıkabilir.

bu ram olması gerekiyor fakat şuan bakamıyorum iş yerinde olduğumdan dolayı akşam size net bir bilgi paylaşabilirim sizin içinde uygun olursa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri