Rehber Asus Rog Cetra Iı Core Kullanıcı Yorumu

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
kulaklığı ilk aldığınızda herhangibir kulaklıkta ses az gelebilir öncelikle bunu belirteyim kendisiyle gelen kulak uçları her kulağa uymayabilir kulak ucu olarak köpük gibi olanı kullanmanızı tavsiye ederim kulaklığı o uçla kullanınca yani nasıl sölim ses kalitesi aşırı derecede arttı basları cok tatlı asla rahatsız etmiyor boğuk bir sesi yok muziklerde gayet iyi basları cok tatlı veriyor armoury crate yazılımıyla bağlantısı yok ordan kontrol edemiyosunuz yönleri vs cok rahat algılıyosunuz yani tokilerdesiniz rozhok tepenin arkasındaki adamın nereden sıktığını hangş yonden sıktığını algılayabiliyosunuz yön becerisi gayet iyi ayak seslerini cok rahat algılıyosunuz yani kulak üstü kulaklıklara kafa tutabilcek bir seviyede almanızı şiddetle tavsiye ederim

1682617436745.png

core olan modeli jack girişli ve anc özelliği yok (aktif gürültü engelleme) rgb özeelliği yok ki zaten gereksiz bi özellik bana kalırsa

atıyorum önünüzde adam var yani hissediyosunuz ne zaman cıkacağını vs cok rahat anlıyosunuz

yani genellikle oyuncu kulaklıklarında müzik deneyimi rezalet olur ancak bunda gayet iyi tatmin edici seviyede tekrar belirtiyorum kulak üstü kulaklıklarına cok rahat kafa tutabilcek seviyede 300 metre mesafedeki susturucu ile sıkan adamın nerden hangi yönden sıktığını algılayabiliyosunuz (silah vss)

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
Kulak içi sevenler bakabilir ama bir kulak üstünede kafa tutamaz

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Tutar

Cok rahat tutar

Sürücüsü diğer kualk içlerine nazaran daha büyük buda kulak üstüne yakın deneyşm sağlıyor

Hatta şöle sölim iyi bir ses kartıyla kulak üstü kulaklıkları rahat geçer

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
Tutar

Cok rahat tutar

Sürücüsü diğer kualk içlerine nazaran daha büyük buda kulak üstüne yakın deneyşm sağlıyor

Hatta şöle sölim iyi bir ses kartıyla kulak üstü kulaklıkları rahat geçer
Hayır geçemez. Bir kulak içinin sürücüsü ne kadar büyük olursa olsun tutamaz ki zaten kulaklığında 9.4 mm çapı var buda fps oyunları için yeterli olmaz

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
9.4 mm capı var ama adamlar ona göre üretiyor gayette iyi ses kasıyorum

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
aktif gürültü engelleme özelliği kişiden kişiye değişir. sırf bu özellik için kulaklık almayı planlıyorum. oturduğum ev anayola yakın ve çok ses geliyor özellikle camı açınca.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
aktif gürültü engelleme özelliği kişiden kişiye değişir. sırf bu özellik için kulaklık almayı planlıyorum. oturduğum ev anayola yakın ve çok ses geliyor özellikle camı açınca.
Padleri düzgün bir kulaklık almak daha iyi olur çünkü kulak üstünde kaliteli anc yok

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Padleri düzgün bir kulaklık almak daha iyi olur çünkü kulak üstünde kaliteli anc yok
var lakin cok pahalı

bose qc 45

bir tane e sporcu var sorduğumuz sorulara cevap veriyor iroh adı bose kulaklıklarında bilgili istersen ona sor anc yi en iyi yapan marka şuan bu

almanyadan tanıdığınız varsa 5bin tlye getirtebilirsiniz

ama dediğim gibi iroha sorun

şöle dedi bana anc uzun süreli klullanımda baş ağrısı yapapbilir ancsisi kuvvetli olduğundan dolayı bose qc 45 in baş ağrısı yapabilir sana bu herhangi bir anc özelliği olan kulaklık alsanda karşılaşacağın bir sorun

Ses kastığın oyun pubg, valorantta kasamazsın
bana kalırsa sanal 7.1 ne kadar gerçekçi iyi bir deneyim sunabilirki hocam adı üstünde sanal ses kasmayı denicem valorantta

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
var lakin cok pahalı

bose qc 45

bir tane e sporcu var sorduğumuz sorulara cevap veriyor iroh adı bose kulaklıklarında bilgili istersen ona sor anc yi en iyi yapan marka şuan bu

almanyadan tanıdığınız varsa 5bin tlye getirtebilirsiniz

ama dediğim gibi iroha sorun

şöle dedi bana anc uzun süreli klullanımda baş ağrısı yapapbilir ancsisi kuvvetli olduğundan dolayı bose qc 45 in baş ağrısı yapabilir sana bu herhangi bir anc özelliği olan kulaklık alsanda karşılaşacağın bir sorun

bana kalırsa sanal 7.1 ne kadar gerçekçi iyi bir deneyim sunabilirki hocam adı üstünde sanal ses kasmayı denicem valorantta
Etki ediyor. Hocam pubg oyuncusu için 7.1 zaten gereksiz bir şey…

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
şimdi şöle bir bakarsak valoranta rahat ses kasamadım yalan olmasın ama logitech g333 kulaklık valoranta cok rahat ses veriyo demişlerdiki asus rog cetra ıı core yazılı belgelerde daha üstün görünüyo mantıken valodada iyi olması lazım

acaba anakarta takmadım diyemi ses kasamadım

ya şöle bişide var şimdi konforda önemli iyi bir ses kartıyla 7.1 biri elde dersin sanal sonuçta

bana kalırsa ses kartında anakarta takılanların tercih edilmemesi lazım cünkü coil whine oldumu geçmiş olsun içine ediyor ayrıyetten bir ekran kart aldığın zaman o giriş nereye geliyor ne tarafa denk geliyor bunlarıda ölçmek zorunda kalıyosun taşınabilir olması daha iyi

Son düzenleme:
KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
şöle bir güncelleme ekliyeceğim valorantta hrtf özelliğini aktifleştirdim ve kulaklık oyunda monoda kalmış stereoya cektim ses kalitesi yön duygusu dahada cok arttı ve ayrıyetten şöle bir yorum okudum hyperx cloud 2 den daha iyi bir kulaklık diyolar hyper xden asusa geçenler daha iyi ses kasmaya daha iyi yönleri anlamaya başladım diyolar

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
şöle bir güncelleme ekliyeceğim valorantta hrtf özelliğini aktifleştirdim ve kulaklık oyunda monoda kalmış stereoya cektim ses kalitesi yön duygusu dahada cok arttı ve ayrıyetten şöle bir yorum okudum hyperx cloud 2 den daha iyi bir kulaklık diyolar hyper xden asusa geçenler daha iyi ses kasmaya daha iyi yönleri anlamaya başladım diyolar
Hocam kim diyor cloud 2’den iyi diye? Pubg genel anlamda stereo olarak daha iyi ses kasılır. Valorantta stereo ile ses kasılbilir ama çok iyi olmaz, 9mm sürücü çapı var hocam.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hocam kim diyor cloud 2’den iyi diye? Pubg genel anlamda stereo olarak daha iyi ses kasılır. Valorantta stereo ile ses kasılbilir ama çok iyi olmaz, 9mm sürücü çapı var hocam.
valla cok rahat ses kastım ayıryetten bunu amazonun kullanıcı yorumlarında demişler herkes övmüş okadar kişinin dediği boşmu hocam

adamın nerden geldiğini cok rahat ben bile anlayabiliyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
valla cok rahat ses kastım ayıryetten bunu amazonun kullanıcı yorumlarında demişler herkes övmüş okadar kişinin dediği boşmu hocam

adamın nerden geldiğini cok rahat ben bile anlayabiliyorum
Öyle olsun hocam. 9mm sürücüyle kesin rahatça ses kasılıyordur👍👍

Alan kişilerin ne oynadığını sorun bakayim

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

hocam ben yalanmı sölicem adamın nerden geldiğini hrtf özelliği ile kasabiliyorum

hadi hyper x yorumunu alan kişi pubg oynadı ona göre yorum yaptı diyelim valodada hrtf ile gayet güzel ses kasabiliyorum

ben burda kendi yorumlarımı yaşadığım deneyimimi aktarıyorum

hyper x cloud earbuds bu kulaklıkta alınabilir asus rog cetra ıı core yerine sürücü büyüklüğü ohm değeri daha iyi

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,966
hocam ben yalanmı sölicem adamın nerden geldiğini hrtf özelliği ile kasabiliyorum

hadi hyper x yorumunu alan kişi pubg oynadı ona göre yorum yaptı diyelim valodada hrtf ile gayet güzel ses kasabiliyorum

ben burda kendi yorumlarımı yaşadığım deneyimimi aktarıyorum
Hocam rahat ses kastığınızı söylüyorsunuz tamamda Hyperx ile karşılaştırmak nedir? Hyperx önermem ama bir kulakiçi kulaklıklada kıyaslanamaz. Biri 50mm biri 9mm

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hocam rahat ses kastığınızı söylüyorsunuz tamamda Hyperx ile karşılaştırmak nedir? Hyperx önermem ama bir kulakiçi kulaklıklada kıyaslanamaz. Biri 50mm biri 9mm
onu karşılaştıran adama sor gördüğümü diyorum hyper x cloud 2 den daha rahat daha iyi ses kastım diyor

yalanda sölicek hali yok adamın

not: hyperx ten daha rahat kastığımı ben sölemiyorum alan yorumu yapan yabancı kişiler diyo ben asus rog cetra ıı core da hrtf özelliği ile valorantta daha rahat ses kasmaya başladım ki hatta logitech g pro x ten dha rhaat kastım bende bunu ekliyeyim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri