ASUS ROG STRIX 27" XG27AQ

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
öncelikle iyi günler dilerim. sistemimi aşağıda belirttim. 1 hafta önce Asus vg27wq modelli mönitörü aldım aşırı ama çok aşırı derecede ghosting vardı. İade işleriyle uğraşıyorum şuan.
Aranızda ASUS ROG STRIX 27" XG27AQ modeli kullanan arkadaşlar varmı? Varsa tecrubelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Ben bir daha ghostin işleriyle uğraşmamak için sağlam bir ürün arıyorum.
İlk aldığım ürün va paneldi. Bu sefer ips modelli bir monitör arıyorum linki aşağıya bıraktım. Öneriniz nelerdir. Bu monitörde beni pişman edermi.

sistem :
rx6800
r7 5800x3d

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
daha ucuz 265 hz monitörler var

veya mag274r2 alabilirsiniz

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
çok pahalı 11bin değmez benim attığım linkteki 8k 5 hz daha az ama 2k

KS

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Teşekkür ederim hocam ama 32 inc aşırı büyük. bu attığım monitör bana sıkıntı çıkarırmı onu sormak istiyorum. bu ürün hakkıında pek şikayet görmedim. Alınırmı alınmazmı pişman edermi. Yoksa başka markalarda dediğiniz gibi daha uygunları var. Ama ben asus istiyorum. bide attığım monitörde fast ips diye bi özellik var.

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
yok çıkartmaz hocam sen monitör alacaksın zannettim cebinden az para çıksın diye söyledim

aldıysan h.o çok iyi monitör

KS

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
yok anladım ben sizi hocam. zaten taksitle alıcağım için iade süreçleri beni çok yoruyor uğraşamıyorum. ilçe olduğum iiçin zaten kargo işlemleri sıkıntı. o yüzden direk alıp kullanmak istiyorum.
yok çıkartmaz hocam sen monitör alacaksın zannettim cebinden az para çıksın diye söyledim

aldıysan h.o çok iyi monitör
Bence alma fiyat çok ve freesync yok
knk freesync destekliyor diye gördüm ben.

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
bi dk bakıyorum

freesync desteklemiyo

freesync desteklemiyo

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
yok anladım ben sizi hocam. zaten taksitle alıcağım için iade süreçleri beni çok yoruyor uğraşamıyorum. ilçe olduğum iiçin zaten kargo işlemleri sıkıntı. o yüzden direk alıp kullanmak istiyorum.

knk freesync destekliyor diye gördüm ben.
Nereden baktınız

bir yerde okudumda şey diyordu artık amd ekran kartlarıda gsync destekliyor diye geçiyordu. öyle okumuştum. ben bidaha bakim en iyisi.
Nvidia kartları g sync destekliyor

KS

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Nereden baktınız

Nvidia kartları g sync destekliyor

attığın linkteki 12k ya yakın gözüküyo bende.
fiyatını biliyorum hocam. taksitli olcak ve sadece alışveriş kartı olduğu için hepsi burada gibi sitelerden tek alış veriş yapabiliyorum. arkdaşlar diyorki g sync sadece nvidia için uyumlu ama yukarıda attığım linkte ve bir kaç foruma girdim onlarda amd ekran kartları da artık g sync destekliyor dedi. kafam karıştı şimdi.

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
hocam 6kya excaliburun 2 k monitörleri var onlara bakabilirsiniz

KS

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
yok hocam en sevmediğim markalardan biri. ayrıca alacağım monitör özelliklerine girince şunu gördüm. Adaptive Sync bu teknoloji sayesinde amd ve nvidia fark etmeksizin monitör ekran kartlarını desteklemiş oluyor.
hocam 6kya excaliburun 2 k monitörleri var onlara bakabilirsiniz

LEGEND4040

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
hocam bide beğenirseniz yorumlarımı sevinirim teşekkürler

KS

antiviral

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
rampageye bakabilirsiniz

monitörleri iyidir
rampageye falan pek güvenmiyorum knk. yani rampage yerine msi bakardım veya gigabyte. ama komple sistem asus olduğu için asus almak istiyorum. Adaptive Sync var bu monitörde yani amd ekran kartıda destekleniyor. o yüzden size demiştim ya bir yerde görmüştüm diye. şimdi bu monitör bana sıkıntı çıkarırmı çıkarmazmı. ghosting sorunu ips panellerde pek yok sanırım. ışık sızması var ips modellerde ama şiddetli olmadığı sürece benim için sorun teşkil etmez. tek derdim ghostin olayi ve ölü pikselin 2 den fazla olması.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri