Asus ROG STRIX GO CORE mu? SteelSeries Arctis Prime mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asabiyet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

İki ürün arasında kaldım anakartım ve ses kartım sağlam sizce hangisi? Kafamı karıştıran prime da jack var Asus da typce olması bana göre artı. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Bu arada evde biraz gürültü var gürültü önleme önemli.

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba, iki ürün arasında kaldım anakartım ve ses kartım sağlam sizce hangisi? Kafamı karıştıran prime da jack var Asus da typce olması bana göre artı. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler. Bu arada evde biraz gürültü var gürültü önleme önemli.
Bence SteelSeries daha iyi. Soru cevap kısımlarına bakıldığında SteelSeries'in daha kaliteli olduğu anlaşılıyor. Asus'da aktif gürültü engelleme olmaması en başta gelen dezavantaj.

Son düzenleme:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,094
Performans olarak kafa kafaya kulaklıklar aslında. İkisi de 40 mm sürücülere sahipler. İki ürünü de kullanmış birisi olarak arada kaldığımı söylemeliyim. Konfor ve performansları güzel. Ancak ASUS ROG Strix GO Core'a daha yakınım :D

KS

Asabiyet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Performans olarak kafa kafaya kulaklıklar aslında. İkisi de 40 mm sürücülere sahipler. İki ürünü de kullanmış birisi olarak arada kaldığımı söylemeliyim. Konfor ve performansları güzel. Ancak ASUS ROG Strix GO Core'a daha yakınım :D
Evde küçük çocuk var gürültü önleme de önemli tercihiniz hangisi olurdu.

KS

Asabiyet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Performans olarak kafa kafaya kulaklıklar aslında. İkisi de 40 mm sürücülere sahipler. İki ürünü de kullanmış birisi olarak arada kaldığımı söylemeliyim. Konfor ve performansları güzel. Ancak ASUS ROG Strix GO Core'a daha yakınım
Bence SteelSeries daha iyi. Soru cevap kısımlarına bakıldığında SteelSeries'in daha kaliteli olduğu anlaşılıyor. Asus'da aktif gürültü engelleme olmaması en başta gelen dezavantaj.
SteelSeries de aktif gürültü önleme varmı prime modelin de varsa sadece fark dediğim gibi girişler biri jack biri type c

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Asus ROG STRIX GO serisi beğenilen bir seri ama bence Prime seçilmeli 2 ürün arasında.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri