Asus Rog Strix RTX 3080 Ti en iyisi mi?

Woozleey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Rtx 3080 Ti modellerine bakıyordum ve 'ni gördüm.Asus rog strix modeli soğutma ses ve kalite konusunda en iyisi midir? Ve sizce burdan alınır mı? Site güvenilir midir

Rakurai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Rtx 3080 Ti modellerine bakıyordum ve 'ni gördüm.Asus rog strix modeli soğutma ses ve kalite konusunda en iyisi midir? Ve sizce burdan alınır mı? Site güvenilir midir
Hemen alma , nedeni rtx 4000 seri.
lakin rtx 3080 ti asus rog strix gayet iyi. Gigabyte master xtreme gayet güzel

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Gigabyte gerek soğutma gerek kondansitör , kapasitör , yani bir kartı kaliteli kılan tüm unsurlar içinde 3000 serisinde tepe seviye modeli (waterforce aorus extreme) onun dışında kötünün iyisi.
Asus Rog serisine gelince , kullanılan tüm bileşenler kaliteli gözüküyor incelemeye baktığınızda fakat işin içine girince durum öyle değil , arka plaka kötü , soğutma dehşet iyi değil . Hatta TR de bir içerikte ilk defa KÖTÜ diyen adam da benim. Neye göre kötü fiyatına göre kötü.
Eğer üst seviye bir kart istiyorsan ,
Evga FTW3 Ultra ya da Palit Gamerock ya da Asus Rog sıvı soğutma modellerine bakabilirsin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Güç kaynağı sizin önerdiğiniz FSP Hydro PTM Pro 1200W 80+Platinum olacak zaten.MSI SUPRIM X modeli nasıldır?
MSI markasının en tepesi yani model olarak başarılı. Alınmaz değil, ancak en iyi soğutma tasarımına sahip değil bilginiz olsun. Testlerde Zotac RTX 3090 Ti Amp Extreme modelinden ortalama 5 derece daha sıcak çalışmış. EVGA FTW3 , ASUS TUF ve ROG ve PALIT GAMEROCK modelleri soğutmada başı çekiyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri