ASUS STRIX

Ahmet Söğütler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ASUS B350 plus model anakart için 3805 sayılı bios güncellemesi gelirken ASUS strix serisi B350 f gaming anakartın 3803 güncellemesi ile bırakılması yeni ryzen 2 için yeni seri anakart ürettikleri anlamına mı geliyor sizce ? Yada bunu beta olarak vermek istemiyorlar mı? Ne düşünüyorsunuz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Benim fikrim ucuz işlemciye ucuz anakart diye düşünmüş olmaları Strix model ile söylediğin diğer model arasında 210 TL fark var sanırım Strix modeli alan normal işlemci ailesini tercih eder diye düşünmüşlerdir. 500 TL gibi işlemci anakart kombinasyonunda fark var aralarında. Ama Strix serisi bu model dahil orta-üst seviye tüm anakart ailesine gelicektir önce en çok tercih edilebilecek olan ucuz ürüne vermişlerdir ve bende olsam bölye bir yöntem uygulardım. Sonuçta bu işlemciler F/P ve Ekran kartı gerektirmeye ürünler ucuz yollu sistemler için.

KS

Ahmet Söğütler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bekle gör politakası diyorsun olabilir tabi çok mantıklı belki yeni ryzen 2 de 2700G yüksek bi apu da çıkabilir beklentiler var bu yönde.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Çıkıcağını sanmıyorum ancak piyasada ve diğer sohbet ortamlarında çıkıcağı hakkında bilgiler de yer alıyor bekleyip göreceğiz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bende çıkacağını sanmıyorum sonuçta ucuz yollu sistem için bu işlemciler Ryzen 7 APU çıkarsa fiyatı 1000 TL 'ye gelir şuan 2400G 800 TL olduğuna göre çıkması saçma olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri