Yardım Asus Tuf A15 Laptopa 8+16 GB Ram Takılır Mı ?

ahmetbaba31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 7 7735HS
Ekran Kartı
rtx4060
Asus Tuf A15 FA507NV MODEL;
Arkadaşlar merhaba asus tuf a15 4060 laptopum var 8+8 toplam 16 gb bir laptop. Aşağıya link koyarım hangi bilgisayara sahip olduğumu içerisinde hangi nelerin olduğunu daha iyi anlayabilmeniz için. Aslında sorum şu ben 32 gb ram yapmak istiyorum hangi ramı almalıyım veya 8+16 mı yoksa 16+16 mı yapıyım yardımcı olursanız cok sevınırım ( yalnız şunu unutmazsan sevinirim önceliğim 8+16 çünkü bu ram boşa gıtmesını ıstemıyorum) bir de 16 gb yeter gerek yok demezsenız cok sevınırım iyi günler dilerim

laptop link ( https://www.hepsiburada.com/asus-tu...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004BNUWP )

Sizce bu link doğru gösteriyor mu ? (https://bilendenal.com/Asus-TUF-Gam...NGYY4lqMn4FINJJ8On47t6rcFVyI3ADnq8wuvJLZPHmYJ)

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
266
Selamlar,
Asus Tuf A15 FA507NV ASUS resmi sitesinde geçtiği modeel numarası

Resmi sitesi destek kısmı manuel-klavuz da Kİ 104 sayfa RAM upgrade hakkında bir bilgi vermemişler.

Sadece bu sayfada RAM slot kapasitesi ve toplam destek kapasitesi hakkında bilgi var.

8GB DDR5-4800 SO-DIMM x 2, Max Capacity:32GB, Support dual channel memory
Buna göre gidebilirsiniz de yine de bir telefon ile destek kısmına sormakta fayda var diye düşünüyorum. İ
--Her bir slotun kapasitesi, Toplamda max kapasite
--Desteklediği frekanslar şeklinde desteğe sorular.

Bu sayfa gerekli ulaşılabilecek teknik destek sayfası:

----------------------------------------------------------

Bu sayfa CrucialRAM üreticisinin
ASUS ASUS TUF Gaming FA507NV RAM & SSD Upgrades sayfası:

Burada Yine Crucial in tarama aracı:

Sisteminizin performansını derecelendireceğiz ve puanınızı artırmak için DRAM ve SSD yükseltmeleri önereceğiz
Danışmanımızı kullandığınızda ve Crucial'dan satın aldığınızda garantili uyumluluk
Güvenli ve güvenilir
Hadi başlayalım

Burası da faydalı olabilir.

Let's get started

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri