Soru Asus Tuf A15 Mi Yoksa Monster Tulpar T7 V20.6.4 Mü

manahos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
AMD ryzen 7 v Intel i7 13700h
Ekran Kartı
Rtx 4060
Selam Arkadaşlar,

Üniversite için laptop arıyorum ne alıcağımı bilmiyorum AMD işlemcisi çok ısınır diyolar asusun servisi haporlörü kötü ve fan sesi çok çıkıyor gibi ama monsterıda herkes çok gömüyor onada ısınıyor diyorlar sıkıntılı diyolar ikisinden birini kullanan varsa yazabilir mi görüşlerini

Asus tuf a15 Özellikleri
Ryzen 7 7735hs (4.7 GHz Max ,3.2 GHz Temel)
512 GB SSD
16 GB Ram DDR5 (4800 MHz)
Rtx 4060 8 GB

Tulpar T7 20.6.4 Özellikleri
İntel i7 13700h (5 GHz Max ,2.4GHz Temel)
1 TB SSD
16 GB Ram DDR4 (3200 MHz)
Rtx 4060 8 GB

Moderatörün son düzenlenenleri:

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
İnternette her şey gömülür çünkü sıkıntısı olan adamlar yazar sorunu olmayan adam gelipte çok yazmaz ama sorun yaşayan herkes çare bulmak adına yazar ondan dolayı bi nevi şans işi monster iyiymiş ama aradada 5k fark var şöyle düşünelim ssd 1tb 500daha fazla ve işlemcisi daha iyi hemde intel dolayısıyla sistem içinde intel uyumlu o fiyat farkı yaratıyor malzeme kalitesi asusa göre düşük olsada özellik bakımından monster daha iyi duruyor 5k yı tartman gerekiyor kendi gözünde 5k farketmiyosa monster ayrıca kendi sitesinde indirim oluyo ordan almanı tavsiye ederim alacaksan.

umarım yardımcı olabilmişimdir. diğer arkadaşlarında fikrini duy isterim

KS

manahos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tabiki şans işi ama monsterda 100 olumsuz yorum varsa asusda 5 varsa bence şanstan öte bişey gibi gördüğüm herkes gömüyor nerdeyse 5k fark önemli değil ama monsterin ramleri de daha düşük bilmiyorum
İnternette her şey gömülür çünkü sıkıntısı olan adamlar yazar sorunu olmayan adam gelipte çok yazmaz ama sorun yaşayan herkes çare bulmak adına yazar ondan dolayı bi nevi şans işi monster iyiymiş ama aradada 5k fark var şöyle düşünelim ssd 1tb 500daha fazla ve işlemcisi daha iyi hemde intel dolayısıyla sistem içinde intel uyumlu o fiyat farkı yaratıyor malzeme kalitesi asusa göre düşük olsada özellik bakımından monster daha iyi duruyor 5k yı tartman gerekiyor kendi gözünde 5k farketmiyosa monster ayrıca kendi sitesinde indirim oluyo ordan almanı tavsiye ederim alacaksan.

umarım yardımcı olabilmişimdir. diğer arkadaşlarında fikrini duy isterim

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Tabiki şans işi ama monsterda 100 olumsuz yorum varsa asusda 5 varsa bence şanstan öte bişey gibi gördüğüm herkes gömüyor nerdeyse 5k fark önemli değil ama monsterin ramleri de daha düşük bilmiyorum
monster fanlığı yapmak istemiyorum dedim gibi bi sistem ddr5 ha laptop çok bir şey farketmez 5k daha ucuz bence burada fiyata odaklanmalısın.

şöyle söylüyüm 1 ay öncesine kadar 7 yıldır casper laptop kullandım ve 7 yıl bana sorun çıkarmadı ufak tefek şeyler hariç genelde kötülenir birazda kullanıcıya ve ürüne bağlı diyebilirim yani 5 gücündeki makineyi 9da zorlamamak lazım sürekli sonuçta bunlar laptop

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri